FirmoscopFirme › ARI CON-SERV SRL

ARI CON-SERV SRL

Înființată în 2002 · 24 ani vechime · Bucureşti Sectorul 2
CUI 14570699 · J40/2870/2002
Atenție sporită Re-verificat · 27 iulie 2026
Insolvență / radiereInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență / radiere în registrele oficiale.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 914 din 956 firme active cu bilanț depus (CAEN 8122)
Vechime relativămai veche decât 98% dintre cele 2.212 firme active din sector
SectorCAEN 8122 · Activități specializate de curățenie →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ARI CON-SERV SRL
CUI 14570699
Nr. Reg. Comerțului J40/2870/2002
Sediu social Şos. Mihai Bravu nr. 98-106, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 27 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2024
0 lei
ultimul bilanț
Profit net 2024
0 lei
profitul din ultimul bilanț

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

ARI CON-SERV SRL, cu sediul în Bucureşti Sectorul 2, are codul unic de înregistrare (CUI) 14570699, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/2870/2002. Firma a fost înființată la data de 10 aprilie 2002 și are ca obiect principal de activitate Activități specializate de curățenie (CAEN 8122).

La ultima verificare, ARI CON-SERV SRL figura cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareRADIERE din data 13.11.2025
CAEN8122 · Activități specializate de curățenie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (100/100)
Marjă netă
Mărime față de sector0 angajați · peste 3% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 704 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Datorii / capital
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență/lichidare în registrele oficiale.

Reprezentanți

FIRCĂ ARITINĂ · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 0 lei 0 lei 0
Încă 8 ani de bilanț (2016–2023)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Firme conectate (prin administratori comuni)1

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută ARI CON-SERV SRL după CUI 14570699.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Bucureşti

Vezi raportul complet de risc pentru ARI CON-SERV SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ARI CON-SERV SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă ARI CON-SERV SRL în sectorul său?

ARI CON-SERV SRL ocupă locul 914 din 956 firme active cu bilanț depus în CAEN 8122 (Activități specializate de curățenie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ARI CON-SERV SRL față de firmele din același domeniu?

ARI CON-SERV SRL este mai veche decât 98% dintre cele 2.212 firme active cu CAEN 8122.

Este ARI CON-SERV SRL o firmă activă?

Nu — ARI CON-SERV SRL figurează cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este ARI CON-SERV SRL în insolvență?

La ultima verificare, ARI CON-SERV SRL (CUI 14570699) figura cu o procedură de insolvență, reorganizare sau faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Pot avea încredere în ARI CON-SERV SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ARI CON-SERV SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ARI CON-SERV SRL plătitoare de TVA?

Nu, ARI CON-SERV SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ARI CON-SERV SRL?

În anul 2024, ARI CON-SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ARI CON-SERV SRL?

Firmoscop analizează ARI CON-SERV SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 27 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.