FirmoscopFirme › PROPERTY LAB SRL

PROPERTY LAB SRL

Înființată în 2004 · 21 ani vechime · Mun. Arad
CUI 17004724 · J2004002067027
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 iulie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Fără probleme găsite

Nu am găsit probleme în registrele publice: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără insolvență. Pentru contracte pe sume mari, cere raportul complet.

Verdictul e prima verificare. Raportul complet arată plafonul de credit recomandat, bilanțurile pe 12 ani și dosarele din instanță, cu sursa fiecăruia. Gratuit, cu un email.

Plafon de credit, bilanțuri pe 12 ani, dosare din instanță. Fără card.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.161 din 7.715 firme active cu bilanț depus (CAEN 6831)
Vechime relativămai veche decât 92% dintre cele 18.136 firme active din sector
SectorCAEN 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PROPERTY LAB SRL
Cod fiscal (CIF) RO17004724
Nr. Reg. Comerțului J2004002067027
Sediu social Cal. Romanilor nr. 17-19, Mun. Arad

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2025
0 lei
-100.0% vs 2024
Profit net 2025
-59.159 lei
-134.1% vs 2024

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

PROPERTY LAB SRL, cu sediul în Mun. Arad, are codul unic de înregistrare (CUI) 17004724, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2004002067027. Firma a fost înființată la data de 3 decembrie 2004 și are ca obiect principal de activitate Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN 6831).

La ultima verificare, PROPERTY LAB SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -59.159 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 03.12.2004
CAEN6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăStabilă (73/100)
Marjă netă
Mărime față de sector1 angajat · peste 37% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.245 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativ

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Reprezentanți

LĂLUCIU ANDREI SILVIU · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei -59.159 lei 1
Încă 9 ani de bilanț (2016–2024)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Firme conectate (prin administratori comuni)3

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută PROPERTY LAB SRL după CUI 17004724.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Arad

Vezi topul: Imobiliare în Arad →

Vezi raportul complet de risc pentru PROPERTY LAB SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PROPERTY LAB SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă PROPERTY LAB SRL în sectorul său?

PROPERTY LAB SRL ocupă locul 7.161 din 7.715 firme active cu bilanț depus în CAEN 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PROPERTY LAB SRL față de firmele din același domeniu?

PROPERTY LAB SRL este mai veche decât 92% dintre cele 18.136 firme active cu CAEN 6831.

Este PROPERTY LAB SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PROPERTY LAB SRL (CUI 17004724) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PROPERTY LAB SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PROPERTY LAB SRL nu figura cu procedură de insolvență în Buletinul Procedurilor de Insolvență sau la portalul instanțelor.

Pot avea încredere în PROPERTY LAB SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PROPERTY LAB SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PROPERTY LAB SRL plătitoare de TVA?

Da, PROPERTY LAB SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PROPERTY LAB SRL?

În anul 2025, PROPERTY LAB SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PROPERTY LAB SRL?

Firmoscop analizează PROPERTY LAB SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.