FirmoscopFirme › 200 FLY SRL

200 FLY SRL

Înființată în 2005 · 20 ani vechime · Mun. Baia Mare
CUI 18116629 · J24/1850/2005
Atenție sporită Re-verificat · 1 august 2026
Insolvență / radiereInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență / radiere în registrele oficiale.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 14.764 din 15.932 firme active cu bilanț depus (CAEN 4791)
Vechime relativămai veche decât 98% dintre cele 37.322 firme active din sector
SectorCAEN 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire 200 FLY SRL
CUI 18116629
Nr. Reg. Comerțului J24/1850/2005
Sediu social Str. Gării nr. 23, Mun. Baia Mare, jud. MARAMUREŞ, 430172

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 august 2026.

Cât e de solidă financiar
Critică
scor 18/100
Cifră de afaceri 2022
0 lei
-100.0% vs 2021
Profit net 2022
-261.864 lei
-1187.2% vs 2021

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

200 FLY SRL, cu sediul în Mun. Baia Mare, are codul unic de înregistrare (CUI) 18116629, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J24/1850/2005. Firma a fost înființată la data de 9 noiembrie 2005 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN 4791).

La ultima verificare, 200 FLY SRL figura cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -261.864 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareRADIERE din data 30.05.2025
CAEN4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăCritică (18/100)
Marjă netă
Mărime față de sector0 angajați · peste 8% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 10.199 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.

Datorii / capital
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență/lichidare în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%).

Reprezentanți

MARA INSOLV IPURL · lichidator judiciar

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 0 lei -261.864 lei 0
Încă 5 ani de bilanț (2016–2021)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice sau achiziții directe atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Nu am identificat un grup de firme conectate prin administratori comuni.

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută 200 FLY SRL după CUI 18116629.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Maramureş

Vezi topul: Comerț cu amănuntul în Maramureș →

Vezi raportul complet de risc pentru 200 FLY SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți 200 FLY SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă 200 FLY SRL în sectorul său?

200 FLY SRL ocupă locul 14.764 din 15.932 firme active cu bilanț depus în CAEN 4791 (Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet), după cifra de afaceri.

Cât de veche este 200 FLY SRL față de firmele din același domeniu?

200 FLY SRL este mai veche decât 98% dintre cele 37.322 firme active cu CAEN 4791.

Este 200 FLY SRL o firmă activă?

Nu — 200 FLY SRL figurează cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este 200 FLY SRL în insolvență?

La ultima verificare, 200 FLY SRL (CUI 18116629) figura cu o procedură de insolvență, reorganizare sau faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Pot avea încredere în 200 FLY SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru 200 FLY SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este 200 FLY SRL plătitoare de TVA?

Nu, 200 FLY SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a 200 FLY SRL?

În anul 2022, 200 FLY SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu 200 FLY SRL?

Firmoscop analizează 200 FLY SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.