FirmoscopFirme › LOVING PETS S.R.L.

LOVING PETS S.R.L.

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Orş. Chitila
CUI 29924522 · J23/362/2020
Atenție sporită Re-verificat · 28 iulie 2026
Insolvență / radiereNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență / radiere în registrele oficiale.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.345 din 3.883 firme active cu bilanț depus (CAEN 7500)
Vechime relativămai veche decât 63% dintre cele 5.151 firme active din sector
SectorCAEN 7500 · Activități veterinare →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LOVING PETS S.R.L.
CUI 29924522
Nr. Reg. Comerțului J23/362/2020
Sediu social Şos. Banatului nr. 14, PARTER,NR.CADASTRAL 55334-C1-U12, Orş. Chitila, jud. ILFOV, 77045

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 28 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 77/100
Cifră de afaceri 2023
72.313 lei
+350.0% vs 2022
Profit net 2023
3.385 lei
+1674.4% vs 2022

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

LOVING PETS S.R.L., cu sediul în Orş. Chitila, are codul unic de înregistrare (CUI) 29924522, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/362/2020. Firma a fost înființată la data de 19 martie 2012 și are ca obiect principal de activitate Activități veterinare (CAEN 7500).

La ultima verificare, LOVING PETS S.R.L. figura cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 72.313 lei și un rezultat net de 3.385 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareRADIERE din data 30.04.2024
CAEN7500 · Activități veterinare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (77/100)
Marjă netă4.7%
Față de sectorpeste 30% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 2.899 de firme din Activități veterinare care au depus bilanț pe 2023; mediana sectorului: 14,1%.

Mărime față de sector0 angajați · peste 1% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 2.965 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.

Datorii / capital12.6×
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență/lichidare în registrele oficiale. · Grad de îndatorare foarte ridicat (datorii de peste 8× capitalurile). · Cifra de afaceri în creștere.

Reprezentanți

LOVIN TUDOR GEORGE · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 72.313 lei 3.385 lei 0
Încă 7 ani de bilanț (2016–2022)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Nu am identificat un grup de firme conectate prin administratori comuni.

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută LOVING PETS S.R.L. după CUI 29924522.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Bucureşti

Vezi raportul complet de risc pentru LOVING PETS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LOVING PETS S.R.L.? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă LOVING PETS S.R.L. în sectorul său?

LOVING PETS S.R.L. ocupă locul 3.345 din 3.883 firme active cu bilanț depus în CAEN 7500 (Activități veterinare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LOVING PETS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LOVING PETS S.R.L. este mai veche decât 63% dintre cele 5.151 firme active cu CAEN 7500.

Este LOVING PETS S.R.L. o firmă activă?

Nu — LOVING PETS S.R.L. figurează cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este LOVING PETS S.R.L. în insolvență?

La ultima verificare, LOVING PETS S.R.L. (CUI 29924522) figura cu o procedură de insolvență, reorganizare sau faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Pot avea încredere în LOVING PETS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LOVING PETS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LOVING PETS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, LOVING PETS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LOVING PETS S.R.L.?

În anul 2023, LOVING PETS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.313 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LOVING PETS S.R.L.?

Firmoscop analizează LOVING PETS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 28 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.