FirmoscopFirme › JOIN US NOW SRL

JOIN US NOW SRL

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Municipiul Zalău
CUI 32491739 · J2013000403311
Verifică înainte Re-verificat · 27 iulie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Verifică înainte

Situație financiară critică. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.663 din 11.996 firme active cu bilanț depus (CAEN 4933)
Vechime relativămai veche decât 87% dintre cele 45.515 firme active din sector
SectorCAEN 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire JOIN US NOW SRL
CUI 32491739
Nr. Reg. Comerțului J2013000403311
Sediu social Str. Lt. col. Pretorian nr. 26, Mun. Zalău, jud. SĂLAJ, 450131

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 27 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Critică
scor 30/100
Cifră de afaceri 2025
80.138 lei
-25.0% vs 2024
Profit net 2025
-6.740 lei
+86.2% vs 2024

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

JOIN US NOW SRL, cu sediul în Municipiul Zalău, are codul unic de înregistrare (CUI) 32491739, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2013000403311. Firma a fost înființată la data de 20 noiembrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

La ultima verificare, JOIN US NOW SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 80.138 lei și un rezultat net de -6.740 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.11.2013
CAEN4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăCritică (30/100)
Marjă netă-8.4%
Față de sectorpeste 29% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 7.064 de firme din Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 3,9%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 46% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.616 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 80.138 lei -6.740 lei 1
Încă 9 ani de bilanț (2016–2024)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Nu am identificat un grup de firme conectate prin administratori comuni.

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută JOIN US NOW SRL după CUI 32491739.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Sălaj

Vezi topul: Transport & Logistică în Sălaj →

Vezi raportul complet de risc pentru JOIN US NOW SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți JOIN US NOW SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă JOIN US NOW SRL în sectorul său?

JOIN US NOW SRL ocupă locul 4.663 din 11.996 firme active cu bilanț depus în CAEN 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este JOIN US NOW SRL față de firmele din același domeniu?

JOIN US NOW SRL este mai veche decât 87% dintre cele 45.515 firme active cu CAEN 4933.

Este JOIN US NOW SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare JOIN US NOW SRL (CUI 32491739) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este JOIN US NOW SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, JOIN US NOW SRL nu figura cu procedură de insolvență în Buletinul Procedurilor de Insolvență sau la portalul instanțelor.

Pot avea încredere în JOIN US NOW SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru JOIN US NOW SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este JOIN US NOW SRL plătitoare de TVA?

Nu, JOIN US NOW SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a JOIN US NOW SRL?

În anul 2025, JOIN US NOW SRL a raportat o cifră de afaceri de 80.138 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu JOIN US NOW SRL?

Firmoscop analizează JOIN US NOW SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 27 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.