FirmoscopFirme › SACKSYS CLEAN SRL

SACKSYS CLEAN SRL

Înființată în 2014 · 11 ani vechime · Sector 3 Mun. Bucureşti
CUI 33472905 · J40/9400/2014
Atenție sporită Re-verificat · 30 iulie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.326 din 4.491 firme active cu bilanț depus (CAEN 8121)
Vechime relativămai veche decât 81% dintre cele 10.325 firme active din sector
SectorCAEN 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SACKSYS CLEAN SRL
CUI 33472905
Nr. Reg. Comerțului J40/9400/2014
Sediu social Str. Colţei nr. 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 30244

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2020
298.181 lei
+5.0% vs 2019
Profit net 2020
18.758 lei
-45.1% vs 2019

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

SACKSYS CLEAN SRL, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 33472905, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/9400/2014. Firma a fost înființată la data de 11 august 2014 și are ca obiect principal de activitate Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

La ultima verificare, SACKSYS CLEAN SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 298.181 lei și un rezultat net de 18.758 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 11.08.2014
CAEN8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (100/100)
Marjă netă6.3%
Datorii / capital0.3×
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Profitabilă 5 ani consecutivi.

Reprezentanți

MATINCĂ IONUŢ · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2020 298.181 lei 18.758 lei 8
Încă 4 ani de bilanț (2016–2019)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2020. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Firme conectate (prin administratori comuni)3
Dintre care în insolvență / radiate1

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută SACKSYS CLEAN SRL după CUI 33472905.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Bucureşti

Vezi raportul complet de risc pentru SACKSYS CLEAN SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SACKSYS CLEAN SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă SACKSYS CLEAN SRL în sectorul său?

SACKSYS CLEAN SRL ocupă locul 1.326 din 4.491 firme active cu bilanț depus în CAEN 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SACKSYS CLEAN SRL față de firmele din același domeniu?

SACKSYS CLEAN SRL este mai veche decât 81% dintre cele 10.325 firme active cu CAEN 8121.

Este SACKSYS CLEAN SRL o firmă activă?

SACKSYS CLEAN SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este SACKSYS CLEAN SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, SACKSYS CLEAN SRL nu figura cu procedură de insolvență în Buletinul Procedurilor de Insolvență sau la portalul instanțelor.

Pot avea încredere în SACKSYS CLEAN SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SACKSYS CLEAN SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SACKSYS CLEAN SRL plătitoare de TVA?

Nu, SACKSYS CLEAN SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SACKSYS CLEAN SRL?

În anul 2020, SACKSYS CLEAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 298.181 lei și un număr mediu de 8 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SACKSYS CLEAN SRL?

Firmoscop analizează SACKSYS CLEAN SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.