FirmoscopFirme › LENATEODORA SRL

LENATEODORA SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Sat Alparea Com. Oşorhei
CUI 37270950 · J05/597/2017
Atenție sporită Re-verificat · 29 iulie 2026
Insolvență / radiereNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență / radiere în registrele oficiale.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.236 din 2.772 firme active cu bilanț depus (CAEN 5510)
Vechime relativămai veche decât 32% dintre cele 4.553 firme active din sector
SectorCAEN 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LENATEODORA SRL
CUI 37270950
Nr. Reg. Comerțului J05/597/2017
Sediu social ALPAREA nr. 318, Sat Alparea Com. Oşorhei, jud. BIHOR, 417361

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Critică
scor 8/100
Cifră de afaceri 2018
65.608 lei
-68.0% vs 2017
Profit net 2018
-139.369 lei
-956.2% vs 2017

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

LENATEODORA SRL, cu sediul în Sat Alparea Com. Oşorhei, are codul unic de înregistrare (CUI) 37270950, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J05/597/2017. Firma a fost înființată la data de 24 martie 2017 și are ca obiect principal de activitate Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

La ultima verificare, LENATEODORA SRL figura cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2018 a raportat o cifră de afaceri de 65.608 lei și un rezultat net de -139.369 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareRADIERE din data 12.04.2019
CAEN5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăCritică (8/100)
Marjă netă-212.4%
Datorii / capital
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență/lichidare în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-68%).

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2018 65.608 lei -139.369 lei 2
Încă 1 an de bilanț (2017–2017)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2018. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Nu am identificat un grup de firme conectate prin administratori comuni.

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută LENATEODORA SRL după CUI 37270950.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Bihor

Vezi topul: Hoteluri & Cazare în Bihor →

Vezi raportul complet de risc pentru LENATEODORA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LENATEODORA SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă LENATEODORA SRL în sectorul său?

LENATEODORA SRL ocupă locul 2.236 din 2.772 firme active cu bilanț depus în CAEN 5510 (Hoteluri și alte facilități de cazare similare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LENATEODORA SRL față de firmele din același domeniu?

LENATEODORA SRL este mai veche decât 32% dintre cele 4.553 firme active cu CAEN 5510.

Este LENATEODORA SRL o firmă activă?

Nu — LENATEODORA SRL figurează cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este LENATEODORA SRL în insolvență?

La ultima verificare, LENATEODORA SRL (CUI 37270950) figura cu o procedură de insolvență, reorganizare sau faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Pot avea încredere în LENATEODORA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LENATEODORA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LENATEODORA SRL plătitoare de TVA?

Nu, LENATEODORA SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LENATEODORA SRL?

În anul 2018, LENATEODORA SRL a raportat o cifră de afaceri de 65.608 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LENATEODORA SRL?

Firmoscop analizează LENATEODORA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.