FirmoscopFirme › TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.

TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Orş. Bragadiru
CUI 39421919 · J23/2481/2018
Atenție sporită Re-verificat · 30 iulie 2026
Insolvență / radiereNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență / radiere în registrele oficiale.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 275 din 634 firme active cu bilanț depus (CAEN 8129)
Vechime relativămai veche decât 42% dintre cele 1.464 firme active din sector
SectorCAEN 8129 · Alte activități de curățenie →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.
CUI 39421919
Nr. Reg. Comerțului J23/2481/2018
Sediu social Str. Crişul Repede nr. 36, VILA 8. ET. Parter. CAMERA 1, Orş. Bragadiru, jud. ILFOV

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2024
190.232 lei
-17.0% vs 2023
Profit net 2024
88.613 lei
-21.9% vs 2023

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L., cu sediul în Orş. Bragadiru, are codul unic de înregistrare (CUI) 39421919, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/2481/2018. Firma a fost înființată la data de 30 mai 2018 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de curățenie (CAEN 8129).

La ultima verificare, TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. figura cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 190.232 lei și un rezultat net de 88.613 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareRADIERE din data 16.04.2025
CAEN8129 · Alte activități de curățenie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (100/100)
Marjă netă46.6%
Față de sectorpeste 73% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 905 de firme din Alte activități de curățenie care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 26,0%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 33% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 974 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență/lichidare în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Profitabilă 6 ani consecutivi.

Reprezentanți

NEAGU FLORIAN-SERGIU · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 190.232 lei 88.613 lei 1
Încă 5 ani de bilanț (2019–2023)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Firme conectate (prin administratori comuni)1
Dintre care în insolvență / radiate1

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. după CUI 39421919.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Ilfov

Vezi raportul complet de risc pentru TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. în sectorul său?

TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. ocupă locul 275 din 634 firme active cu bilanț depus în CAEN 8129 (Alte activități de curățenie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. față de firmele din același domeniu?

TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. este mai veche decât 42% dintre cele 1.464 firme active cu CAEN 8129.

Este TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. o firmă activă?

Nu — TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. figurează cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. în insolvență?

La ultima verificare, TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. (CUI 39421919) figura cu o procedură de insolvență, reorganizare sau faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Pot avea încredere în TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.?

În anul 2024, TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 190.232 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L.?

Firmoscop analizează TEHNODEZINSECT CLINING S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.