FirmoscopFirme › TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.

TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2021 · 4 ani vechime · Sat Crivina Com. Gorgota
CUI 44749050 · J29/2006/2021
Atenție sporită Re-verificat · 30 iulie 2026
Insolvență / radiereDatorii ANAF · 717K leiPlătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență / radiere în registrele oficiale.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.541 din 27.608 firme active cu bilanț depus (CAEN 4120)
Vechime relativămai veche decât 24% dintre cele 68.506 firme active din sector
SectorCAEN 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO44749050
Nr. Reg. Comerțului J29/2006/2021
Sediu social CRIVINA nr. 34, Sat Crivina Com. Gorgota, jud. PRAHOVA, 107276

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 78/100
Cifră de afaceri 2025
1.567.908 lei
ultimul bilanț
Profit net 2025
79.401 lei
profitul din ultimul bilanț

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L., cu sediul în Sat Crivina Com. Gorgota, are codul unic de înregistrare (CUI) 44749050, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J29/2006/2021. Firma a fost înființată la data de 17 august 2021 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

La ultima verificare, TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. figura cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. Are datorii la bugetul de stat de aproximativ 717K lei. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.567.908 lei și un rezultat net de 79.401 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

Stareeste sub incidența Legii nr. 85/2014
CAEN4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Datorii la buget (ANAF)716.743 lei
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (78/100)
Marjă netă5.1%
Față de sectorpeste 37% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 28.633 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,9%.

Mărime față de sector12 angajați · peste 91% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 33.058 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital9.3×
Termen de plată sugeratdoar avans
Plafon de credit orientativ

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență/lichidare în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Grad de îndatorare foarte ridicat (datorii de peste 8× capitalurile).

Reprezentanți

PANDURU MIREL · administrator judiciar provizoriuTUDOR NICOLAE · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.567.908 lei 79.401 lei 12
Încă 4 ani de bilanț (2021–2024)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Firme conectate (prin administratori comuni)76
Dintre care în insolvență / radiate41

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. după CUI 44749050.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Prahova

Vezi topul: Construcții în Prahova →

Vezi raportul complet de risc pentru TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. în sectorul său?

TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. ocupă locul 2.541 din 27.608 firme active cu bilanț depus în CAEN 4120 (Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. este mai veche decât 24% dintre cele 68.506 firme active cu CAEN 4120.

Este TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Nu — TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. figurează cu procedură de insolvență sau radiere în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

La ultima verificare, TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44749050) figura cu o procedură de insolvență, reorganizare sau faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Are TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. datorii la stat?

La ultima verificare, TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. figura cu restanțe de 716.743 lei la bugetul de stat, conform listei de datornici ANAF. Restanțele la buget sunt semnalul de risc de plată numărul unu.

Pot avea încredere în TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.567.908 lei și un număr mediu de 12 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop analizează TUDOR WORK CONSTRUCT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.