FirmoscopFirme › DECORLUX PRODCOM SRL

DECORLUX PRODCOM SRL

Înființată în 1996 · 30 ani vechime · Sat Floreşti Com. Floreşti
CUI 8175709 · J12/296/1996
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 iulie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Fără probleme găsite

Nu am găsit probleme în registrele publice: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără insolvență. Pentru contracte pe sume mari, cere raportul complet.

Verdictul e prima verificare. Raportul complet arată plafonul de credit recomandat, bilanțurile pe 12 ani și dosarele din instanță, cu sursa fiecăruia. Gratuit, cu un email.

Plafon de credit, bilanțuri pe 12 ani, dosare din instanță. Fără card.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 513 din 615 firme active cu bilanț depus (CAEN 3101)
Vechime relativămai veche decât 94% dintre cele 1.326 firme active din sector
SectorCAEN 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DECORLUX PRODCOM SRL
CUI 8175709
Nr. Reg. Comerțului J12/296/1996
Sediu social Str. Avram Iancu nr. 408I, Sat Floreşti Com. Floreşti, jud. CLUJ, 407280

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
18.178 lei
+1.0% vs 2024
Profit net 2025
10.294 lei
+28.7% vs 2024

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

DECORLUX PRODCOM SRL, cu sediul în Sat Floreşti Com. Floreşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 8175709, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/296/1996. Firma a fost înființată la data de 1 martie 1996 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

La ultima verificare, DECORLUX PRODCOM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18.178 lei și un rezultat net de 10.294 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 11.11.2020
CAEN3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (100/100)
Marjă netă56.6%
Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Reprezentanți

GEBE FUGI SZABOLCS · administratorGEBE-FUGI LADISLAU · administrator

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 18.178 lei 10.294 lei
Încă 8 ani de bilanț (2016–2024)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice sau achiziții directe atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Nu am identificat un grup de firme conectate prin administratori comuni.

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută DECORLUX PRODCOM SRL după CUI 8175709.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Cluj

Vezi topul: Mobilă în Cluj →

Vezi raportul complet de risc pentru DECORLUX PRODCOM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DECORLUX PRODCOM SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă DECORLUX PRODCOM SRL în sectorul său?

DECORLUX PRODCOM SRL ocupă locul 513 din 615 firme active cu bilanț depus în CAEN 3101 (Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DECORLUX PRODCOM SRL față de firmele din același domeniu?

DECORLUX PRODCOM SRL este mai veche decât 94% dintre cele 1.326 firme active cu CAEN 3101.

Este DECORLUX PRODCOM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare DECORLUX PRODCOM SRL (CUI 8175709) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DECORLUX PRODCOM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DECORLUX PRODCOM SRL nu figura cu procedură de insolvență în Buletinul Procedurilor de Insolvență sau la portalul instanțelor.

Pot avea încredere în DECORLUX PRODCOM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DECORLUX PRODCOM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DECORLUX PRODCOM SRL plătitoare de TVA?

Nu, DECORLUX PRODCOM SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DECORLUX PRODCOM SRL?

În anul 2025, DECORLUX PRODCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.178 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DECORLUX PRODCOM SRL?

Firmoscop analizează DECORLUX PRODCOM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.