REINTREGIREA SRL
Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026.
Reprezentanți
ARHIEPISCOPIA ORTODOXĂ ROMÂNĂ ALBA IULIA · administratorCULDA MIHAI DORIN · reprezentant al persoanei juridiceVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 19 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 17 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 19 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 17 octombrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută REINTREGIREA SRL după CUI 12903207 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 9.599 de firme din Activități ale agențiilor de publicitate care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 26,0%.
Mediana sectorului: 1 angajat, din 9.297 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.
Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 725.038 lei | -78.386 lei | 5 |
| 2024 | 725.560 lei | -86.347 lei | 6 |
| 2023 | 765.449 lei | -49.784 lei | 7 |
| 2022 | 784.275 lei | 23.887 lei | 7 |
| 2021 | 930.907 lei | 113.723 lei | 6 |
| 2020 | 752.008 lei | -21.805 lei | 7 |
| 2019 | 774.230 lei | -39.688 lei | 6 |
| 2018 | 688.185 lei | 61.781 lei | 4 |
| 2017 | 422.115 lei | -139.505 lei | 2 |
| 2016 | 186.530 lei | -9.448 lei | 1 |
| 2015 | 345.938 lei | 65.701 lei | 1 |
| 2014 | 308.503 lei | 40.726 lei | 1 |
| 2011 | 235.326 lei | 53.041 lei | 2 |
| 2008 | 225.308 lei | -33.393 lei | 4 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 1.415 din 7.803 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 10,5% mai mult
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 2.397 din 15.267 de firme active cu bilanț depus (CAEN 7311) |
| Vechime relativă | mai veche decât 98% dintre cele 25.786 de firme active din sector |
| Sector | CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate → |
Contracte publice
Cumpărători: Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia, MUNICIPIUL ALBA IULIA, Centrul Cultural Palatul Principilor
Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.
SEAP — contracte atribuite · 2024–2025.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru REINTREGIREA SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți REINTREGIREA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Verifică altă firmă
Despre firmă
REINTREGIREA SRL, cu sediul în Municipiul Alba Iulia, are codul unic de înregistrare (CUI) 12903207, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2000000160014. Firma a fost înființată la data de 12 aprilie 2000 și are ca obiect principal de activitate Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
La ultima verificare, REINTREGIREA SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 725.038 lei și un rezultat net de -78.386 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are REINTREGIREA SRL?
REINTREGIREA SRL (CUI 12903207) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 17 octombrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.
Ce loc ocupă REINTREGIREA SRL în sectorul său?
REINTREGIREA SRL ocupă locul 2.397 din 15.267 de firme active cu bilanț depus în CAEN 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate), după cifra de afaceri.
Cât de veche este REINTREGIREA SRL față de firmele din același domeniu?
REINTREGIREA SRL este mai veche decât 98% dintre cele 25.786 de firme active cu CAEN 7311.
Este REINTREGIREA SRL o firmă activă?
Da, la ultima verificare REINTREGIREA SRL (CUI 12903207) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este REINTREGIREA SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare, REINTREGIREA SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în REINTREGIREA SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru REINTREGIREA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este REINTREGIREA SRL plătitoare de TVA?
Da, REINTREGIREA SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a REINTREGIREA SRL?
În anul 2025, REINTREGIREA SRL a raportat o cifră de afaceri de 725.038 lei și un număr mediu de 5 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu REINTREGIREA SRL?
Firmoscop analizează REINTREGIREA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Alba
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- VALIMEDIA SRL · Sat Drâmbar, Comuna Ciugud · CA 2.359.950 lei
- INDEPENDENT SRL · Municipiul Alba Iulia · CA 1.421.015 lei
- CREATIVE CONCEPT ADVERTISING SRL · Municipiul Alba Iulia · CA 1.330.909 lei
- ALGAR LABS S.R.L. · Loc. Cugir, Oraş Cugir · CA 1.218.973 lei
- TARGETWEB AGENCY S.R.L. · Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş · CA 831.120 lei
- NESCENIZAT S.R.L. · Municipiul Aiud · CA 687.253 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.