Sari la conținut
FirmoscopFirmeBrăila › NADOMIH COM SRL

NADOMIH COM SRL

Înființată în 2004 · 22 ani vechime · Sat Râmnicelu Com. Râmnicelu
CUI 16328048 · J2004000310093
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire NADOMIH COM SRL
Cod fiscal (CIF) RO16328048
Nr. Reg. Comerțului J2004000310093
Sediu social Str. Brăilei nr. 37, Sat Râmnicelu Com. Râmnicelu, jud. BRĂILA, 817110

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

ZAINEA PAUL MIHAEL · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 13.04.2004
CAEN5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută NADOMIH COM SRL după CUI 16328048 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 34/100
Cifră de afaceri 2025
1.185.530 lei
+29.0% vs 2024
Profit net 2025
-66.748 lei
-115.3% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-5.6%
Față de sectorpeste 28% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 6.155 de firme din Baruri și alte activități de servire a băuturilor care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,2%.

Mărime față de sector7 angajați · peste 92% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 6.435 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 226.063 lei20142015: 254.357 lei20152016: 342.937 lei20162017: 410.007 lei20172018: 517.020 lei20182019: 477.929 lei20192020: 473.079 lei20202021: 491.606 lei20212022: 795.843 lei20222023: 825.463 lei20232024: 918.737 lei20242025: 1.185.530 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.185.530 lei -66.748 lei 7
2024 918.737 lei -30.998 lei 6
2023 825.463 lei 18.255 lei 6
2022 795.843 lei 129.075 lei 4
2021 491.606 lei 37.676 lei 3
2020 473.079 lei 17.039 lei 3
2019 477.929 lei 43.887 lei 3
2018 517.020 lei 7.754 lei 3
2017 410.007 lei -1.591 lei 5
2016 342.937 lei -27 lei 7
2015 254.357 lei -27.562 lei 6
2014 226.063 lei 12.276 lei 5
2013 149.597 lei -30.129 lei 4
2012 161.935 lei 60.892 lei 4
2011 126.174 lei -25.693 lei 3
2010 143.360 lei -29.351 lei 2
2009 145.719 lei -8.659 lei 1
2008 111.900 lei -9.966 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 53 zile+12 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile−3 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -5,63%−2,26 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 100,1%+39,09 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală −0,64 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -38,92%−20,77 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -0,1%−39,09 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 169.361 lei+16.238 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 6,91×+1,53 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 12,31×+2,17 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 30 zile−6 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -5,32%−4,62 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 1.415 din 7.803 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 10,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 819 din 13.538 firme active cu bilanț depus (CAEN 5630)
Vechime relativămai veche decât 86% dintre cele 27.183 firme active din sector
SectorCAEN 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru NADOMIH COM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți NADOMIH COM SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

NADOMIH COM SRL, cu sediul în Sat Râmnicelu Com. Râmnicelu, are codul unic de înregistrare (CUI) 16328048, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2004000310093. Firma a fost înființată la data de 13 aprilie 2004 și are ca obiect principal de activitate Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

La ultima verificare, NADOMIH COM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.185.530 lei și un rezultat net de -66.748 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are NADOMIH COM SRL?

NADOMIH COM SRL (CUI 16328048) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă NADOMIH COM SRL în sectorul său?

NADOMIH COM SRL ocupă locul 819 din 13.538 firme active cu bilanț depus în CAEN 5630 (Baruri și alte activități de servire a băuturilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este NADOMIH COM SRL față de firmele din același domeniu?

NADOMIH COM SRL este mai veche decât 86% dintre cele 27.183 firme active cu CAEN 5630.

Este NADOMIH COM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare NADOMIH COM SRL (CUI 16328048) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este NADOMIH COM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, NADOMIH COM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în NADOMIH COM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NADOMIH COM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este NADOMIH COM SRL plătitoare de TVA?

Da, NADOMIH COM SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a NADOMIH COM SRL?

În anul 2025, NADOMIH COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.185.530 lei și un număr mediu de 7 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NADOMIH COM SRL?

Firmoscop analizează NADOMIH COM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Brăila

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Brăila →

Mergi mai departe

Firme din Brăila

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.