Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Ilfov › LEMN GRUP C&G S.R.L.

LEMN GRUP C&G S.R.L.

Înființată în 2004 · 22 de ani vechime · Sat Merii Petchii Com. Nuci
CUI 16627686 · J23/4329/2018
Atenție sporită Verificat la ANAF · 28 octombrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalPlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LEMN GRUP C&G S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO16627686
Nr. Reg. Comerțului J23/4329/2018
Sediu social CRINILOR nr. 4, Sat Merii Petchii, Comuna Nuci, jud. Ilfov, 77142
Telefon 0742122607

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Reprezentanți

VOICILA GEORGIANA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Staresediu expirat
CAEN0210 · Silvicultură și alte activități forestiere
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 28 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LEMN GRUP C&G S.R.L. după CUI 16627686 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 30/100
Cifră de afaceri 2025
—
ultimul bilanț
Profit net 2025
-5.669 lei
-116,4% vs 2024

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 0 lei20112012: 0 lei20122013: 0 lei20132014: 0 lei20142018: 579.449 lei20182019: 5.834.555 lei20192020: 468.208 lei20202021: 495.178 lei20212022: 1.751.421 lei20222023: 3.041.829 lei20232024: 501.617 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 — -5.669 lei —
2024 501.617 lei 34.470 lei 1
2023 3.041.829 lei -268.749 lei 5
2022 1.751.421 lei -203.271 lei 4
2021 495.178 lei -22.900 lei 3
2020 468.208 lei -39.165 lei 3
2019 5.834.555 lei 245.335 lei 5
2018 579.449 lei -45.141 lei 3
2017 — -100 lei —
2016 — -100 lei —
2015 — -100 lei —
2014 0 lei -100 lei 0
2013 0 lei -100 lei 0
2012 0 lei -100 lei 0
2011 0 lei -150 lei 0
2010 — -1.898 lei —
2009 — -1.503 lei —
2008 — — —

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 324,68%+76,29 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,31×−0,09 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -3,7%−18,83 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -224,68%−76,29 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Rentabilitatea costurilor -100%−109,81 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 84% dintre cele 1.562 de firme active din sector
SectorCAEN 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 11 septembrie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2018 → radiată
  • 11 septembrie 2026Schimbare sediu: Sat Merii Petchii, Comuna Nuci → Bucureşti Sectorul 1
  • 11 septembrie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/4329/2018 → J40/11995/2004
  • 29 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Sat Merii Petchii Com. Nuci
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2018
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/11995/2004 → J23/4329/2018
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2018 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/4329/2018 → J40/11995/2004
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2018
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/11995/2004 → J23/4329/2018

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LEMN GRUP C&G S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LEMN GRUP C&G S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

LEMN GRUP C&G S.R.L., cu sediul în Sat Merii Petchii Com. Nuci, are codul unic de înregistrare (CUI) 16627686, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/4329/2018. Firma a fost înființată la data de 26 iulie 2004 și are ca obiect principal de activitate Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210).

La ultima verificare, LEMN GRUP C&G S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LEMN GRUP C&G S.R.L.?

LEMN GRUP C&G S.R.L. (CUI 16627686) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 28 octombrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Cât de veche este LEMN GRUP C&G S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LEMN GRUP C&G S.R.L. este mai veche decât 84% dintre cele 1.562 de firme active cu CAEN 0210.

Este LEMN GRUP C&G S.R.L. o firmă activă?

LEMN GRUP C&G S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este LEMN GRUP C&G S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LEMN GRUP C&G S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LEMN GRUP C&G S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LEMN GRUP C&G S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LEMN GRUP C&G S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LEMN GRUP C&G S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LEMN GRUP C&G S.R.L.?

Firmoscop analizează LEMN GRUP C&G S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 0210 din Ilfov, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.