Sari la conținut
FirmoscopFirmeGorj › EDYGYM SERV SRL

EDYGYM SERV SRL

Înființată în 2005 · 20 ani vechime · Mun. Motru
CUI 18161433 · J2005000815184
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire EDYGYM SERV SRL
CUI 18161433
Nr. Reg. Comerțului J2005000815184
Sediu social Aleea Independenţei nr. 2, bl. C4, sc. 1, ap. 1, Mun. Motru, jud. GORJ
Telefon 0723593964

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

RUICAN FLORIN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 24.11.2005
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută EDYGYM SERV SRL după CUI 18161433 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 30/100
Cifră de afaceri 2025
212.920 lei
+5.0% vs 2024
Profit net 2025
-10.917 lei
-290.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-5.1%
Față de sectorpeste 29% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.253 de firme din Activități ale centrelor de fitness care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,2%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 84% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.342 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 50.325 lei20142015: 54.533 lei20152016: 58.238 lei20162017: 62.208 lei20172018: 132.725 lei20182019: 79.488 lei20192020: 66.184 lei20202021: 83.907 lei20212022: 122.304 lei20222023: 178.202 lei20232024: 202.583 lei20242025: 212.920 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 212.920 lei -10.917 lei 3
2024 202.583 lei 5.725 lei 3
2023 178.202 lei 10.559 lei 3
2022 122.304 lei -989 lei 2
2021 83.907 lei -3.023 lei 1
2020 66.184 lei 9.283 lei 1
2019 79.488 lei 11.174 lei
2018 132.725 lei 547 lei 1
2017 62.208 lei -3.874 lei 1
2016 58.238 lei -8.302 lei 2
2015 54.533 lei -8.449 lei
2014 50.325 lei -16.982 lei 3
2013 37.064 lei -24.082 lei 3
2012 43.487 lei 29 lei 2
2011 36.191 lei 1.187 lei 2
2010 63.539 lei 3.257 lei 2
2009 44.825 lei -12.050 lei 2
2008 51.570 lei 566 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 98 zile+5 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -5,13%−7,96 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 470,88%+176,6 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,21×−0,13 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -90,17%−122,9 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -370,88%−176,6 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 70.973 lei+3.445 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 17,59×+6,01 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 487,23×+409,07 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1 zi−4 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -3,96%−7,94 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 677 din 2.280 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 98% dintre cele 5.746 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru EDYGYM SERV SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți EDYGYM SERV SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

EDYGYM SERV SRL, cu sediul în Mun. Motru, are codul unic de înregistrare (CUI) 18161433, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2005000815184. Firma a fost înființată la data de 24 noiembrie 2005 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, EDYGYM SERV SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 212.920 lei și un rezultat net de -10.917 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are EDYGYM SERV SRL?

EDYGYM SERV SRL (CUI 18161433) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă EDYGYM SERV SRL în sectorul său?

EDYGYM SERV SRL ocupă locul 677 din 2.280 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este EDYGYM SERV SRL față de firmele din același domeniu?

EDYGYM SERV SRL este mai veche decât 98% dintre cele 5.746 firme active cu CAEN 9313.

Este EDYGYM SERV SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare EDYGYM SERV SRL (CUI 18161433) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este EDYGYM SERV SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, EDYGYM SERV SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în EDYGYM SERV SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru EDYGYM SERV SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este EDYGYM SERV SRL plătitoare de TVA?

Nu, EDYGYM SERV SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a EDYGYM SERV SRL?

În anul 2025, EDYGYM SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 212.920 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu EDYGYM SERV SRL?

Firmoscop analizează EDYGYM SERV SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Gorj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Gorj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.