SENSOR INVESTMENTS SRL
Firma figurează în faliment în registrele oficiale.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.
Reprezentanți
PRIME INSOLV PRACTICE SPRL · lichidator judiciarIdentitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Faliment | 24 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Declarată inactivă fiscal | 24 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Procedură înregistrată, deschisă la 20 aprilie 2018 | 24 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Încheiere de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · Tribunalul Bucureşti · dosar 10142/3/2018 | 20 aprilie 2018 |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 24 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 24 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută SENSOR INVESTMENTS SRL după CUI 19650489 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Doar cu plata în avans — firma figurează în faliment în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%).
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2024 | 9.745 lei | -8.566 lei | — |
| 2023 | 9.745 lei | -8.566 lei | — |
| 2017 | 9.745 lei | -8.566 lei | 0 |
| 2016 | 9.620 lei | -12.414 lei | 0 |
| 2015 | 9.463 lei | -49.212 lei | — |
| 2014 | 9.182 lei | 5.361 lei | — |
| 2013 | 0 lei | -137.082 lei | — |
| 2012 | 0 lei | -291.509 lei | — |
| 2011 | 0 lei | -117.481 lei | — |
| 2010 | — | -230.543 lei | — |
| 2009 | 42.818 lei | -583.433 lei | 1 |
| 2008 | 97.502 lei | -278.667 lei | 1 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 1.688 din 2.340 firme active cu bilanț depus (CAEN 4110) |
| Vechime relativă | mai veche decât 88% dintre cele 5.601 firme active din sector |
| Sector | CAEN 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară → |
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru SENSOR INVESTMENTS SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți SENSOR INVESTMENTS SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
SENSOR INVESTMENTS SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 19650489, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/20461/2006. Firma a fost înființată la data de 12 decembrie 2006 și are ca obiect principal de activitate Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).
La ultima verificare, SENSOR INVESTMENTS SRL figura cu procedură de faliment în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are SENSOR INVESTMENTS SRL?
SENSOR INVESTMENTS SRL (CUI 19650489) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Firma figurează în faliment în registrele oficiale.
Ce loc ocupă SENSOR INVESTMENTS SRL în sectorul său?
SENSOR INVESTMENTS SRL ocupă locul 1.688 din 2.340 firme active cu bilanț depus în CAEN 4110 (Dezvoltare (promovare) imobiliară), după cifra de afaceri.
Cât de veche este SENSOR INVESTMENTS SRL față de firmele din același domeniu?
SENSOR INVESTMENTS SRL este mai veche decât 88% dintre cele 5.601 firme active cu CAEN 4110.
Este SENSOR INVESTMENTS SRL o firmă activă?
Nu — SENSOR INVESTMENTS SRL figurează cu procedură de faliment în registrele oficiale la data ultimei verificări.
Este SENSOR INVESTMENTS SRL în insolvență?
La ultima verificare, SENSOR INVESTMENTS SRL (CUI 19650489) figura cu procedură de faliment în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.
Pot avea încredere în SENSOR INVESTMENTS SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SENSOR INVESTMENTS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este SENSOR INVESTMENTS SRL plătitoare de TVA?
Nu, SENSOR INVESTMENTS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a SENSOR INVESTMENTS SRL?
În anul 2025, SENSOR INVESTMENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SENSOR INVESTMENTS SRL?
Firmoscop analizează SENSOR INVESTMENTS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- BUTLERS WALSALL SRL · Orş. Voluntari · CA 145.518.533 lei
- MARSILIA VERIS SRL · Sector 2 Mun. Bucureşti · CA 73.098.532 lei
- JOLIE VILLAGE S.R.L. · Sector 5 Mun. Bucureşti · CA 56.349.339 lei
- OREGON PARK ONE S.R.L. · Sector 2 Mun. Bucureşti · CA 51.179.882 lei
- PINE INVEST CORPORATION SRL · Orş. Voluntari · CA 47.907.104 lei
- WILLOW RESIDENTIAL S.R.L. · Sector 1 Mun. Bucureşti · CA 47.808.865 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.