Sari la conținut
FirmoscopFirmeSălaj › DECO SANY PREST SRL

DECO SANY PREST SRL

Înființată în 2008 · 18 ani vechime · Mun. Zalău
CUI 23116374 · J31/62/2008
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DECO SANY PREST SRL
CUI 23116374
Nr. Reg. Comerțului J31/62/2008
Sediu social Aleea Rozelor nr. 10, Mun. Zalău, jud. SĂLAJ
Telefon 0745978022

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

OLVEDI ALEXANDRU · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 27.03.2024
CAEN4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DECO SANY PREST SRL după CUI 23116374 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 8/100
Cifră de afaceri 2023
9.500 lei
-90.0% vs 2022
Profit net 2023
-52.073 lei
-51.7% vs 2022

Bonitate financiară

Marjă netă-548.1%
Mărime față de sector1 angajat · peste 26% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 2.001 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-90%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 101.648 lei20122013: 105.500 lei20132014: 106.000 lei20142015: 142.413 lei20152016: 145.596 lei20162017: 146.912 lei20172018: 147.310 lei20182019: 225.302 lei20192020: 151.341 lei20202021: 188.307 lei20212022: 93.070 lei20222023: 9.500 lei2023
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 9.500 lei -52.073 lei 1
2022 93.070 lei -34.334 lei 1
2021 188.307 lei 2.798 lei 3
2020 151.341 lei 2.811 lei 2
2019 225.302 lei 6.078 lei 4
2018 147.310 lei 4.942 lei 3
2017 146.912 lei 24.709 lei 3
2016 145.596 lei 4.871 lei 4
2015 142.413 lei 4.761 lei 4
2014 106.000 lei -15.033 lei 3
2013 105.500 lei 5.602 lei 2
2012 101.648 lei 3.610 lei 1
2011 115.700 lei 5.267 lei 1
2010 108.955 lei 19.436 lei 4
2009 118.340 lei 12.656 lei 4
2008 87.613 lei 4.062 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 16 ani (2008–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 773 zile+503 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -548,14%−511,25 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Cifra de afaceri pe angajat 9.500 lei−83.570 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Rentabilitatea costurilor -54,14%−27,72 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.503 din 2.968 firme active cu bilanț depus (CAEN 4333)
Vechime relativămai veche decât 89% dintre cele 6.573 firme active din sector
SectorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DECO SANY PREST SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DECO SANY PREST SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DECO SANY PREST SRL, cu sediul în Mun. Zalău, are codul unic de înregistrare (CUI) 23116374, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J31/62/2008. Firma a fost înființată la data de 25 ianuarie 2008 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

La ultima verificare, DECO SANY PREST SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei și un rezultat net de -52.073 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DECO SANY PREST SRL?

DECO SANY PREST SRL (CUI 23116374) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă DECO SANY PREST SRL în sectorul său?

DECO SANY PREST SRL ocupă locul 2.503 din 2.968 firme active cu bilanț depus în CAEN 4333 (Lucrări de pardosire și placare a pereților), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DECO SANY PREST SRL față de firmele din același domeniu?

DECO SANY PREST SRL este mai veche decât 89% dintre cele 6.573 firme active cu CAEN 4333.

Este DECO SANY PREST SRL o firmă activă?

Nu — DECO SANY PREST SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este DECO SANY PREST SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare DECO SANY PREST SRL (CUI 23116374) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în DECO SANY PREST SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DECO SANY PREST SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DECO SANY PREST SRL plătitoare de TVA?

Nu, DECO SANY PREST SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DECO SANY PREST SRL?

În anul 2023, DECO SANY PREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DECO SANY PREST SRL?

Firmoscop analizează DECO SANY PREST SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sălaj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Sălaj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.