NAMI ARTPLAST S.R.L.
Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 21 august 2026.
Reprezentanți
CIOCĂNĂU GEORGETA · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 21 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Radiată | 21 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 21 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 21 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 21 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 21 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută NAMI ARTPLAST S.R.L. după CUI 23327770 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 361 de firme din Fabricarea altor produse din material plastic care au depus bilanț pe 2022; mediana sectorului: 9,5%.
Mediana sectorului: 4 angajați, din 413 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.
Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-60%).
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2022 | 416.426 lei | 23.248 lei | 2 |
| 2021 | 1.047.555 lei | -190.627 lei | 8 |
| 2020 | 576.576 lei | -87.092 lei | 6 |
| 2019 | 1.571.597 lei | -426.576 lei | 21 |
| 2018 | 1.607.096 lei | 158.325 lei | 22 |
| 2017 | 1.255.207 lei | 173.427 lei | 7 |
| 2016 | 604.840 lei | 214.939 lei | 7 |
| 2015 | 534.190 lei | 136.198 lei | 8 |
| 2014 | 434.196 lei | 39.184 lei | 9 |
| 2013 | 367.879 lei | -2.652 lei | 9 |
| 2012 | 496.326 lei | 3.774 lei | 9 |
| 2011 | 394.812 lei | -24.029 lei | 9 |
| 2010 | 270.185 lei | 34.215 lei | 5 |
| 2009 | 77.486 lei | -42.421 lei | 3 |
| 2008 | 132.416 lei | 7.153 lei | 1 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 15 ani (2008–2022). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 921 din 3.978 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 10,6% mai mult
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 74 din 241 firme active cu bilanț depus (CAEN 2229) |
| Vechime relativă | mai veche decât 68% dintre cele 473 firme active din sector |
| Sector | CAEN 2229 · Fabricarea altor produse din material plastic → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru NAMI ARTPLAST S.R.L.
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți NAMI ARTPLAST S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
NAMI ARTPLAST S.R.L., cu sediul în Sat Lăngeşti Com. Lunca Corbului, are codul unic de înregistrare (CUI) 23327770, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J03/397/2008. Firma a fost înființată la data de 20 februarie 2008 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN 2229).
La ultima verificare, NAMI ARTPLAST S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 416.426 lei și un rezultat net de 23.248 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 21 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are NAMI ARTPLAST S.R.L.?
NAMI ARTPLAST S.R.L. (CUI 23327770) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 21 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă NAMI ARTPLAST S.R.L. în sectorul său?
NAMI ARTPLAST S.R.L. ocupă locul 74 din 241 firme active cu bilanț depus în CAEN 2229 (Fabricarea altor produse din material plastic), după cifra de afaceri.
Cât de veche este NAMI ARTPLAST S.R.L. față de firmele din același domeniu?
NAMI ARTPLAST S.R.L. este mai veche decât 68% dintre cele 473 firme active cu CAEN 2229.
Este NAMI ARTPLAST S.R.L. o firmă activă?
Nu — NAMI ARTPLAST S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.
Este NAMI ARTPLAST S.R.L. în insolvență?
Nu — la ultima verificare NAMI ARTPLAST S.R.L. (CUI 23327770) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.
Pot avea încredere în NAMI ARTPLAST S.R.L.?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NAMI ARTPLAST S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este NAMI ARTPLAST S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu, NAMI ARTPLAST S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a NAMI ARTPLAST S.R.L.?
În anul 2022, NAMI ARTPLAST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 416.426 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NAMI ARTPLAST S.R.L.?
Firmoscop analizează NAMI ARTPLAST S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Argeş
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- INDUSTRIAS ALEGRE RO S.R.L. · Mun. Piteşti · CA 90.794.299 lei
- PLAST MOULD PART SRL · Sat Clucereasa Orş. Mioveni · CA 52.287.298 lei
- MEB PLAST MOULD SRL · Mun. Piteşti · CA 7.818.216 lei
- LETEAROM ORHIDEEA SRL · Sat Hinţeşti Com. Moşoaia · CA 3.418.989 lei
- ZURO PLAST S.R.L. · Sat Ştefăneştii Noi Orş. Ştefăneşti · CA 1.202.042 lei
- AIM DECO CONCEPT S.R.L. · Mun. Piteşti · CA 187.950 lei
Mergi mai departe
Firme din Argeș
Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.
Ce înseamnă o firmă radiată
De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.
Semnalele care prevestesc insolvența
Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 21 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.