Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CONMAR PROJECT SRL

CONMAR PROJECT SRL

Înființată în 2008 · 18 ani vechime · Sector 5 Mun. Bucureşti
CUI 23832330 · J40/7933/2008
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalDatorii ANAF · 160K leiNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONMAR PROJECT SRL
CUI 23832330
Nr. Reg. Comerțului J40/7933/2008
Sediu social Str. Sebastian nr. 88, Sector 5 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 50784

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

ARGHIRESCU ALEXANDRU · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 07.05.2008
CAEN2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Datorii la buget (ANAF)159.668 lei la 30 iunie 2026

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Restanțe la bugetul de stat Figurează cu 159.668 lei 30 iunie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONMAR PROJECT SRL după CUI 23832330 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 36/100
Cifră de afaceri 2021
82.653 lei
-77.0% vs 2020
Profit net 2021
-133.921 lei
-716.8% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă-162.0%
Datorii / capital119.9×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Pierdere în ultimul an raportat. · Grad de îndatorare foarte ridicat (datorii de peste 8× capitalurile). · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-77%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2010: 202.875 lei20102011: 706.537 lei20112012: 456.938 lei20122013: 236.346 lei20132014: 380.757 lei20142015: 741.523 lei20152016: 962.996 lei20162017: 211.693 lei20172018: 316.864 lei20182019: 397.832 lei20192020: 360.695 lei20202021: 82.653 lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 82.653 lei -133.921 lei 3
2020 360.695 lei 21.711 lei 2
2019 397.832 lei 146.010 lei 2
2018 316.864 lei 38.802 lei 3
2017 211.693 lei 99.494 lei 3
2016 962.996 lei 1.943 lei 4
2015 741.523 lei 2.316 lei 3
2014 380.757 lei 1.551 lei 2
2013 236.346 lei 205 lei 1
2012 456.938 lei 4.573 lei 1
2011 706.537 lei 3.634 lei 3
2010 202.875 lei 5.992 lei
2009 278.446 lei 60.327 lei 2
2008 133.429 lei 35.196 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2008–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 8.294 zile+6.607 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 4.866 zile+3.809 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -162,03%−168,05 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 99,17%+7,4 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,01×−0,08 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 119,88×+108,73 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -854,74%−869,25 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -7,07%−8,26 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 0,83%−7,4 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 27.551 lei−152.797 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,04×−0,16 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 0,29×−1,68 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1.243 zile+1.058 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -61,69%−68,98 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 601 din 930 firme active cu bilanț depus (CAEN 2370)
Vechime relativămai veche decât 77% dintre cele 1.990 firme active din sector
SectorCAEN 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONMAR PROJECT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONMAR PROJECT SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CONMAR PROJECT SRL, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 23832330, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/7933/2008. Firma a fost înființată la data de 7 mai 2008 și are ca obiect principal de activitate Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).

La ultima verificare, CONMAR PROJECT SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. Are datorii la bugetul de stat de aproximativ 160K lei. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 82.653 lei și un rezultat net de -133.921 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONMAR PROJECT SRL?

CONMAR PROJECT SRL (CUI 23832330) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă CONMAR PROJECT SRL în sectorul său?

CONMAR PROJECT SRL ocupă locul 601 din 930 firme active cu bilanț depus în CAEN 2370 (Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONMAR PROJECT SRL față de firmele din același domeniu?

CONMAR PROJECT SRL este mai veche decât 77% dintre cele 1.990 firme active cu CAEN 2370.

Este CONMAR PROJECT SRL o firmă activă?

CONMAR PROJECT SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este CONMAR PROJECT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONMAR PROJECT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Are CONMAR PROJECT SRL datorii la stat?

La ultima verificare, CONMAR PROJECT SRL figura cu restanțe de 159.668 lei la bugetul de stat, conform listei de datornici ANAF. Restanțele la buget sunt semnalul de risc de plată numărul unu.

Pot avea încredere în CONMAR PROJECT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONMAR PROJECT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONMAR PROJECT SRL plătitoare de TVA?

Nu, CONMAR PROJECT SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONMAR PROJECT SRL?

În anul 2021, CONMAR PROJECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 82.653 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONMAR PROJECT SRL?

Firmoscop analizează CONMAR PROJECT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.