Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › C & G OUTSOURCING SERVICES SRL

C & G OUTSOURCING SERVICES SRL

Înființată în 2008 · 17 ani vechime · Sector 3 Mun. Bucureşti
CUI 24782702 · J40/19750/2008
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire C & G OUTSOURCING SERVICES SRL
CUI 24782702
Nr. Reg. Comerțului J40/19750/2008
Sediu social Str. Liviu Rebreanu nr. 10, bl. A2, sc. 5, et. 1, ap. 56, Sector 3 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 31785
Telefon 0723694697

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

DOROBANŢU CAMELIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 11.05.2026
CAEN6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută C & G OUTSOURCING SERVICES SRL după CUI 24782702 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 99/100
Cifră de afaceri 2025
136.102 lei
-38.0% vs 2024
Profit net 2025
65.672 lei
+613.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă48.3%
Față de sectorpeste 63% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 10.826 de firme din Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 38,4%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 34% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 10.441 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-38%). · Profitabilă 18 ani consecutivi.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 201.020 lei20142015: 178.298 lei20152016: 174.129 lei20162017: 121.383 lei20172018: 133.991 lei20182019: 127.378 lei20192020: 111.453 lei20202021: 138.576 lei20212022: 184.228 lei20222023: 251.264 lei20232024: 218.048 lei20242025: 136.102 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 136.102 lei 65.672 lei 1
2024 218.048 lei 9.202 lei 3
2023 251.264 lei 95.039 lei 2
2022 184.228 lei 69.032 lei 1
2021 138.576 lei 47.303 lei 1
2020 111.453 lei 22.824 lei 1
2019 127.378 lei 47.828 lei 1
2018 133.991 lei 43.529 lei 2
2017 121.383 lei 44.900 lei 3
2016 174.129 lei 70.590 lei 3
2015 178.298 lei 56.470 lei 3
2014 201.020 lei 107.635 lei 2
2013 201.984 lei 109.677 lei 2
2012 65.778 lei 13.562 lei 2
2011 103.825 lei 55.923 lei 2
2010 110.720 lei 30.645 lei 2
2009 103.530 lei 49.843 lei 2
2008 17.785 lei 16.668 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 3 zile−136 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 176 zile+130 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 48,25%+44,03 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 1,5%−88,31 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 66,47×+65,36 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,02×−8,79 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,62%+2,29 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 98,12%+88,2 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 98,5%+88,31 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 136.102 lei+63.419 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,03×−0,32 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 122,16%+115,11 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 8.898 din 13.381 firme active cu bilanț depus (CAEN 6920)
Vechime relativămai veche decât 66% dintre cele 15.343 firme active din sector
SectorCAEN 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume22
Dintre care radiate (închise)16

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru C & G OUTSOURCING SERVICES SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți C & G OUTSOURCING SERVICES SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

C & G OUTSOURCING SERVICES SRL, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 24782702, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/19750/2008. Firma a fost înființată la data de 24 noiembrie 2008 și are ca obiect principal de activitate Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

La ultima verificare, C & G OUTSOURCING SERVICES SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 136.102 lei și un rezultat net de 65.672 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are C & G OUTSOURCING SERVICES SRL?

C & G OUTSOURCING SERVICES SRL (CUI 24782702) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă C & G OUTSOURCING SERVICES SRL în sectorul său?

C & G OUTSOURCING SERVICES SRL ocupă locul 8.898 din 13.381 firme active cu bilanț depus în CAEN 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal), după cifra de afaceri.

Cât de veche este C & G OUTSOURCING SERVICES SRL față de firmele din același domeniu?

C & G OUTSOURCING SERVICES SRL este mai veche decât 66% dintre cele 15.343 firme active cu CAEN 6920.

Este C & G OUTSOURCING SERVICES SRL o firmă activă?

Nu — C & G OUTSOURCING SERVICES SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este C & G OUTSOURCING SERVICES SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare C & G OUTSOURCING SERVICES SRL (CUI 24782702) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în C & G OUTSOURCING SERVICES SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru C & G OUTSOURCING SERVICES SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este C & G OUTSOURCING SERVICES SRL plătitoare de TVA?

Nu, C & G OUTSOURCING SERVICES SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a C & G OUTSOURCING SERVICES SRL?

În anul 2025, C & G OUTSOURCING SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 136.102 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu C & G OUTSOURCING SERVICES SRL?

Firmoscop analizează C & G OUTSOURCING SERVICES SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Contabilitate & Juridic în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.