Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CAFY JR SRL

CAFY JR SRL

Înființată în 2010 · 16 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 26403090 · J40/442/2010
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CAFY JR SRL
CUI 26403090
Nr. Reg. Comerțului J40/442/2010
Sediu social Str. Baicului nr. 50, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 21782
Telefon 0799400300

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CAFADARU CRISTIAN - ROBERT · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 19.04.2023
CAEN4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CAFY JR SRL după CUI 26403090 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 28/100
Cifră de afaceri 2022
308.508 lei
-40.0% vs 2021
Profit net 2022
20.715 lei
+104.7% vs 2021

Bonitate financiară

Marjă netă6.7%
Față de sectorpeste 48% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 10.217 de firme din Repararea și întreținerea autovehiculelor care au depus bilanț pe 2022; mediana sectorului: 7,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 27% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 12.080 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-40%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 365.002 lei20112012: 254.302 lei20122013: 312.271 lei20132014: 388.864 lei20142015: 284.993 lei20152016: 309.908 lei20162017: 393.748 lei20172018: 303.257 lei20182019: 289.452 lei20192020: 572.668 lei20202021: 513.004 lei20212022: 308.508 lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 308.508 lei 20.715 lei 1
2021 513.004 lei -437.027 lei 2
2020 572.668 lei 10.051 lei 2
2019 289.452 lei -16.074 lei
2018 303.257 lei 43.303 lei 2
2017 393.748 lei 18.127 lei 4
2016 309.908 lei 164.235 lei 6
2015 284.993 lei 5.407 lei 2
2014 388.864 lei -48.324 lei 12
2013 312.271 lei -7.259 lei 10
2012 254.302 lei -102.933 lei 10
2011 365.002 lei -24.271 lei 6
2010 145.661 lei 1.014 lei 3

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2010–2022). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 681 zile−7 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 12 zile+2 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 6,71%+91,9 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 293,27%+122,66 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,34×−0,25 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 10,56%+87,72 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -193,27%−122,66 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 308.508 lei+52.006 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,57×+0,66 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,45×+1,09 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 149 zile−119 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 8,39%+54,1 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

23,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 921 din 3.978 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 10,6% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.075 din 9.387 firme active cu bilanț depus (CAEN 4520)
Vechime relativămai veche decât 77% dintre cele 22.174 firme active din sector
SectorCAEN 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CAFY JR SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CAFY JR SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CAFY JR SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 26403090, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/442/2010. Firma a fost înființată la data de 15 ianuarie 2010 și are ca obiect principal de activitate Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

La ultima verificare, CAFY JR SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 308.508 lei și un rezultat net de 20.715 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CAFY JR SRL?

CAFY JR SRL (CUI 26403090) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă CAFY JR SRL în sectorul său?

CAFY JR SRL ocupă locul 2.075 din 9.387 firme active cu bilanț depus în CAEN 4520 (Întreținerea și repararea autovehiculelor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CAFY JR SRL față de firmele din același domeniu?

CAFY JR SRL este mai veche decât 77% dintre cele 22.174 firme active cu CAEN 4520.

Este CAFY JR SRL o firmă activă?

Nu — CAFY JR SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este CAFY JR SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare CAFY JR SRL (CUI 26403090) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în CAFY JR SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CAFY JR SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CAFY JR SRL plătitoare de TVA?

Nu, CAFY JR SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CAFY JR SRL?

În anul 2022, CAFY JR SRL a raportat o cifră de afaceri de 308.508 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CAFY JR SRL?

Firmoscop analizează CAFY JR SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Auto & Service în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.