Sari la conținut
FirmoscopFirmeTimiș › CONVENTION PARTNERS SRL

CONVENTION PARTNERS SRL

Înființată în 2010 · 16 ani vechime · Mun. Timişoara
CUI 26963683 · J35/812/2010
Atenție sporită Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONVENTION PARTNERS SRL
CUI 26963683
Nr. Reg. Comerțului J35/812/2010
Sediu social Str. Luncani nr. 30, ap. CAM. 1, Mun. Timişoara, 300330
Telefon 0727203317

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

CUCULESCU LAURA ELENA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 21.05.2010
CAEN8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONVENTION PARTNERS SRL după CUI 26963683 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 45/100
Cifră de afaceri 2025
0 lei
ultimul bilanț
Profit net 2025
0 lei
+100.0% vs 2024

Bonitate financiară

Mărime față de sector0 angajați · peste 5% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.252 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 0 lei20142015: 0 lei20152016: 0 lei20162017: 0 lei20172018: 0 lei20182019: 0 lei20192020: 0 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei 0 lei 0
2024 0 lei -2 lei 0
2023 0 lei 0 lei 0
2022 0 lei 0 lei 0
2021 0 lei 0 lei 0
2020 0 lei 0 lei 0
2019 0 lei 0 lei 0
2018 0 lei 0 lei 0
2017 0 lei 0 lei 0
2016 0 lei 0 lei 0
2015 0 lei 0 lei 0
2014 0 lei -162 lei 0
2013 0 lei -218 lei 0
2012 0 lei -431 lei 0
2011 482.195 lei -63.790 lei 0
2010 68.664 lei 784 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 16 ani (2010–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 129,74% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,77× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 0% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -29,74% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor cifra de afaceri ÷ active totale

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.152 din 2.281 firme active cu bilanț depus (CAEN 8230)
Vechime relativămai veche decât 89% dintre cele 4.371 firme active din sector
SectorCAEN 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume10
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONVENTION PARTNERS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONVENTION PARTNERS SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CONVENTION PARTNERS SRL, cu sediul în Mun. Timişoara, are codul unic de înregistrare (CUI) 26963683, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J35/812/2010. Firma a fost înființată la data de 21 mai 2010 și are ca obiect principal de activitate Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).

La ultima verificare, CONVENTION PARTNERS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONVENTION PARTNERS SRL?

CONVENTION PARTNERS SRL (CUI 26963683) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă CONVENTION PARTNERS SRL în sectorul său?

CONVENTION PARTNERS SRL ocupă locul 2.152 din 2.281 firme active cu bilanț depus în CAEN 8230 (Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONVENTION PARTNERS SRL față de firmele din același domeniu?

CONVENTION PARTNERS SRL este mai veche decât 89% dintre cele 4.371 firme active cu CAEN 8230.

Este CONVENTION PARTNERS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CONVENTION PARTNERS SRL (CUI 26963683) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CONVENTION PARTNERS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONVENTION PARTNERS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CONVENTION PARTNERS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONVENTION PARTNERS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONVENTION PARTNERS SRL plătitoare de TVA?

Nu, CONVENTION PARTNERS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONVENTION PARTNERS SRL?

În anul 2025, CONVENTION PARTNERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONVENTION PARTNERS SRL?

Firmoscop analizează CONVENTION PARTNERS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Timiş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Timiș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.