Sari la conținut
FirmoscopFirmeDâmbovița › AGRO CAMPARA SRL

AGRO CAMPARA SRL

Înființată în 2011 · 15 ani vechime · Orş. Găeşti
CUI 27961427 · J15/64/2011
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire AGRO CAMPARA SRL
CUI 27961427
Nr. Reg. Comerțului J15/64/2011
Sediu social Str. 1 Decembrie, bl. 62, sc. A, et. P, ap. 2, Orş. Găeşti, jud. DÂMBOVIŢA, 135200

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

MIHĂESCU HORIA REMUS · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 28.01.2011
CAEN0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton si strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută AGRO CAMPARA SRL după CUI 27961427 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 36/100
Cifră de afaceri 2012
39.403 lei
-79.0% vs 2011
Profit net 2012
-40.202 lei
-189.8% vs 2011

Bonitate financiară

Marjă netă-102.0%
Datorii / capital15.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Pierdere în ultimul an raportat. · Grad de îndatorare foarte ridicat (datorii de peste 8× capitalurile). · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-79%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2012 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 192.157 lei192K lei20112012: 39.403 lei39K lei2012
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2012 39.403 lei -40.202 lei 1
2011 192.157 lei 44.771 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2011–2012). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2012, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 666 zile+525 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 89 zile+73 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -102,03%−125,33 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 93,78%+31,54 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,07×−0,54 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 15,09×+13,44 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -842,99%−942,55 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -52,4%−89,99 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 6,22%−31,54 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 39.403 lei−56.676 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,51×−1,1 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 21,06×−12,34 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 17 zile+6 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -49,85%−85,49 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2012 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2012. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 939 din 1.333 firme active cu bilanț depus (CAEN 0161)
Vechime relativămai veche decât 48% dintre cele 3.809 firme active din sector
SectorCAEN 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru AGRO CAMPARA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți AGRO CAMPARA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

AGRO CAMPARA SRL, cu sediul în Orş. Găeşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 27961427, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J15/64/2011. Firma a fost înființată la data de 31 ianuarie 2011 și are ca obiect principal de activitate Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN 0161).

La ultima verificare, AGRO CAMPARA SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2012 a raportat o cifră de afaceri de 39.403 lei și un rezultat net de -40.202 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are AGRO CAMPARA SRL?

AGRO CAMPARA SRL (CUI 27961427) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă AGRO CAMPARA SRL în sectorul său?

AGRO CAMPARA SRL ocupă locul 939 din 1.333 firme active cu bilanț depus în CAEN 0161 (Activități auxiliare pentru producția vegetală), după cifra de afaceri.

Cât de veche este AGRO CAMPARA SRL față de firmele din același domeniu?

AGRO CAMPARA SRL este mai veche decât 48% dintre cele 3.809 firme active cu CAEN 0161.

Este AGRO CAMPARA SRL o firmă activă?

AGRO CAMPARA SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este AGRO CAMPARA SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, AGRO CAMPARA SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în AGRO CAMPARA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru AGRO CAMPARA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este AGRO CAMPARA SRL plătitoare de TVA?

Nu, AGRO CAMPARA SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a AGRO CAMPARA SRL?

În anul 2012, AGRO CAMPARA SRL a raportat o cifră de afaceri de 39.403 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu AGRO CAMPARA SRL?

Firmoscop analizează AGRO CAMPARA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Dâmboviţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Agricultură în Dâmbovița →

Mergi mai departe

Firme din Dâmbovița

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.