Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › INTEGRA TRADING MEAT SRL

INTEGRA TRADING MEAT SRL

Înființată în 2011 · 15 ani vechime · Sat Chitila Orş. Chitila
CUI 28554782 · J23/3401/2011
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire INTEGRA TRADING MEAT SRL
CUI 28554782
Nr. Reg. Comerțului J23/3401/2011
Sediu social Str. Frimu I. C. nr. 2,2A,2B, CAMERA NR. 9, Sat Chitila Orş. Chitila, jud. ILFOV, 77045

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

BUSINESS SUPPORT SOLUTIONS SPRL · lichidator judiciarCIBOTARU ADELINA · reprezentant al persoanei juridicePARASCHIV ANA-MARIA · reprezentant al persoanei juridice

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 10.06.2026
CAEN4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton si strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută INTEGRA TRADING MEAT SRL după CUI 28554782 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 18/100
Cifră de afaceri 2020
0 lei
-100.0% vs 2019
Profit net 2020
-586.148 lei
+49.7% vs 2019

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 0 lei0 lei20112012: 0 lei0 lei20122013: 0 lei0 lei20132014: 1.208.901 lei1,2 mil. lei20142015: 32.108.868 lei32 mil. lei20152016: 48.692.641 lei49 mil. lei20162017: 73.631.776 lei74 mil. lei20172018: 62.591.064 lei63 mil. lei20182019: 30.495.570 lei30 mil. lei20192020: 0 lei0 lei2020
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2020 0 lei -586.148 lei 0
2019 30.495.570 lei -1.164.773 lei 24
2018 62.591.064 lei -3.222.830 lei 15
2017 73.631.776 lei -206.328 lei 16
2016 48.692.641 lei -547.136 lei 14
2015 32.108.868 lei 71.331 lei 25
2014 1.208.901 lei -77.294 lei
2013 0 lei -744 lei
2012 0 lei -744 lei
2011 0 lei -321 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2011–2020). Gratuit, fără cont.

Îndeplinește criteriile de audit statutar

În 2017 și 2018, firma a depășit cel puțin două dintre cele trei praguri legale, în două exerciții consecutive. Situațiile ei financiare intră, prin lege, sub audit statutar.

CriteriuPrag20172018
Total active16.000.000 leidada
Cifră de afaceri netă32.000.000 leidada
Număr mediu de salariați50nunu

„—" înseamnă că bilanțul nu conține criteriul, nu că e neîndeplinit. Concluzia se sprijină pe criteriile pe care le putem citi; un raport de audit se cere firmei, noi citim praguri, nu registrul entităților auditate.

Derivat din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · pct. 563 din reglementările contabile aprobate prin OMFP 1802/2014

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 483,31%+233,55 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,21×−0,19 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -42,14%−5,4 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -383,31%−233,62 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor −9,62 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor −308,91 cifra de afaceri ÷ stocuri
Rentabilitatea costurilor -75,99%−72,37 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 667 din 751 firme active cu bilanț depus (CAEN 4632)
Vechime relativămai veche decât 60% dintre cele 1.321 firme active din sector
SectorCAEN 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume94
Dintre care în procedură de insolvență10
Dintre care radiate (închise)65

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 13 iulie 2026Redenumire: GREEN AMPLAST PRODUCTION SRL → INTEGRA TRADING MEAT SRL
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Loc. Chitila, Oraş Chitila
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/6531/2011 → J23/3401/2011
  • 13 iulie 2026Redenumire: INTEGRA TRADING MEAT SRL → GREEN AMPLAST PRODUCTION SRL
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Chitila, Oraş Chitila → Bucureşti Sectorul 1
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/3401/2011 → J40/6531/2011

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru INTEGRA TRADING MEAT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți INTEGRA TRADING MEAT SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

INTEGRA TRADING MEAT SRL, cu sediul în Sat Chitila Orş. Chitila, are codul unic de înregistrare (CUI) 28554782, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/3401/2011. Firma a fost înființată la data de 27 mai 2011 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN 4632).

La ultima verificare, INTEGRA TRADING MEAT SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -586.148 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are INTEGRA TRADING MEAT SRL?

INTEGRA TRADING MEAT SRL (CUI 28554782) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă INTEGRA TRADING MEAT SRL în sectorul său?

INTEGRA TRADING MEAT SRL ocupă locul 667 din 751 firme active cu bilanț depus în CAEN 4632 (Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne), după cifra de afaceri.

Cât de veche este INTEGRA TRADING MEAT SRL față de firmele din același domeniu?

INTEGRA TRADING MEAT SRL este mai veche decât 60% dintre cele 1.321 firme active cu CAEN 4632.

Este INTEGRA TRADING MEAT SRL o firmă activă?

Nu — INTEGRA TRADING MEAT SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este INTEGRA TRADING MEAT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare INTEGRA TRADING MEAT SRL (CUI 28554782) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în INTEGRA TRADING MEAT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru INTEGRA TRADING MEAT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este INTEGRA TRADING MEAT SRL plătitoare de TVA?

Nu, INTEGRA TRADING MEAT SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a INTEGRA TRADING MEAT SRL?

În anul 2020, INTEGRA TRADING MEAT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu INTEGRA TRADING MEAT SRL?

Firmoscop analizează INTEGRA TRADING MEAT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.