Sari la conținut
FirmoscopFirmeHunedoara › TODOR PROTECT SRL

TODOR PROTECT SRL

Înființată în 2011 · 15 ani vechime · Mun. Orăştie
CUI 28881431 · J20/736/2011
Atenție sporită Re-verificat · 24 august 2026
RadiatăInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TODOR PROTECT SRL
CUI 28881431
Nr. Reg. Comerțului J20/736/2011
Sediu social Str. Căstăului nr. 84, Mun. Orăştie, jud. HUNEDOARA, 335700
Telefon 0766855598

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareRADIERE din data 06.07.2023
CAEN7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TODOR PROTECT SRL după CUI 28881431 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 33/100
Cifră de afaceri 2022
0 lei
-100.0% vs 2021
Profit net 2022
0 lei
-100.0% vs 2021

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 2.700 lei20112012: 15.995 lei20122013: 30.375 lei20132014: 36.840 lei20142015: 30.437 lei20152016: 44.230 lei20162017: 35.075 lei20172018: 38.785 lei20182019: 32.365 lei20192020: 27.405 lei20202021: 19.350 lei20212022: 0 lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 0 lei 0 lei
2021 19.350 lei 4.420 lei 1
2020 27.405 lei -2.161 lei 1
2019 32.365 lei 3.224 lei 1
2018 38.785 lei 2.337 lei 2
2017 35.075 lei 9.184 lei 1
2016 44.230 lei 8.449 lei 2
2015 30.437 lei -12.828 lei 3
2014 36.840 lei 366 lei 4
2013 30.375 lei -2.029 lei 2
2012 15.995 lei -6.877 lei 2
2011 2.700 lei 263 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2011–2022). Gratuit, fără cont.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.681 din 2.943 firme active cu bilanț depus (CAEN 7490)
Vechime relativămai veche decât 66% dintre cele 7.833 firme active din sector
SectorCAEN 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TODOR PROTECT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TODOR PROTECT SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TODOR PROTECT SRL, cu sediul în Mun. Orăştie, are codul unic de înregistrare (CUI) 28881431, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J20/736/2011. Firma a fost înființată la data de 18 iulie 2011 și are ca obiect principal de activitate Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

La ultima verificare, TODOR PROTECT SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TODOR PROTECT SRL?

TODOR PROTECT SRL (CUI 28881431) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă TODOR PROTECT SRL în sectorul său?

TODOR PROTECT SRL ocupă locul 2.681 din 2.943 firme active cu bilanț depus în CAEN 7490 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TODOR PROTECT SRL față de firmele din același domeniu?

TODOR PROTECT SRL este mai veche decât 66% dintre cele 7.833 firme active cu CAEN 7490.

Este TODOR PROTECT SRL o firmă activă?

Nu — TODOR PROTECT SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este TODOR PROTECT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare TODOR PROTECT SRL (CUI 28881431) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în TODOR PROTECT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TODOR PROTECT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TODOR PROTECT SRL plătitoare de TVA?

Nu, TODOR PROTECT SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TODOR PROTECT SRL?

În anul 2022, TODOR PROTECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TODOR PROTECT SRL?

Firmoscop analizează TODOR PROTECT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Hunedoara

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Hunedoara

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.