Sari la conținut
FirmoscopFirmeSibiu › BAR LA NUŢI SRL

BAR LA NUŢI SRL

Înființată în 2011 · 15 ani vechime · Orş. Avrig
CUI 29027497 · J32/809/2011
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BAR LA NUŢI SRL
CUI 29027497
Nr. Reg. Comerțului J32/809/2011
Sediu social Str. Cânepii nr. 32, Orş. Avrig, jud. SIBIU, 555200

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

BUNEA AURICA · administratorBUNEA VIOREL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 19.08.2021
CAEN5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BAR LA NUŢI SRL după CUI 29027497 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 18/100
Cifră de afaceri 2020
127.316 lei
-38.0% vs 2019
Profit net 2020
-17.371 lei
-6.2% vs 2019

Bonitate financiară

Marjă netă-13.6%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-38%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 18.364 lei18K lei20112012: 128.305 lei128K lei20122013: 125.956 lei126K lei20132014: 146.407 lei146K lei20142015: 166.669 lei167K lei20152016: 174.452 lei174K lei20162017: 191.404 lei191K lei20172018: 219.853 lei220K lei20182019: 205.390 lei205K lei20192020: 127.316 lei127K lei2020
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2020 127.316 lei -17.371 lei 2
2019 205.390 lei -16.359 lei 2
2018 219.853 lei 7.498 lei 2
2017 191.404 lei 10.478 lei 2
2016 174.452 lei 13.999 lei 2
2015 166.669 lei 4.118 lei 2
2014 146.407 lei 243 lei 2
2013 125.956 lei 2.914 lei 2
2012 128.305 lei -1.955 lei 2
2011 18.364 lei -3.974 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2011–2020). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 22 zile+9 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 9 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -13,64%−5,68 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 102,84%+73,66 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,97×−2,46 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -234,81%−167,3 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -2,84%−73,66 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 63.658 lei−39.037 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 17,21×+8,73 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 32,47×+20,98 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 11 zile−21 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -11,09%−4,61 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2020. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 6.033 din 13.538 firme active cu bilanț depus (CAEN 5630)
Vechime relativămai veche decât 67% dintre cele 27.187 firme active din sector
SectorCAEN 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume11
Dintre care radiate (închise)8

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BAR LA NUŢI SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BAR LA NUŢI SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BAR LA NUŢI SRL, cu sediul în Orş. Avrig, are codul unic de înregistrare (CUI) 29027497, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J32/809/2011. Firma a fost înființată la data de 25 august 2011 și are ca obiect principal de activitate Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

La ultima verificare, BAR LA NUŢI SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 127.316 lei și un rezultat net de -17.371 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BAR LA NUŢI SRL?

BAR LA NUŢI SRL (CUI 29027497) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă BAR LA NUŢI SRL în sectorul său?

BAR LA NUŢI SRL ocupă locul 6.033 din 13.538 firme active cu bilanț depus în CAEN 5630 (Baruri și alte activități de servire a băuturilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BAR LA NUŢI SRL față de firmele din același domeniu?

BAR LA NUŢI SRL este mai veche decât 67% dintre cele 27.187 firme active cu CAEN 5630.

Este BAR LA NUŢI SRL o firmă activă?

Nu — BAR LA NUŢI SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este BAR LA NUŢI SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare BAR LA NUŢI SRL (CUI 29027497) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în BAR LA NUŢI SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BAR LA NUŢI SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BAR LA NUŢI SRL plătitoare de TVA?

Nu, BAR LA NUŢI SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BAR LA NUŢI SRL?

În anul 2020, BAR LA NUŢI SRL a raportat o cifră de afaceri de 127.316 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BAR LA NUŢI SRL?

Firmoscop analizează BAR LA NUŢI SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sibiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Sibiu →

Mergi mai departe

Firme din Sibiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.