Sari la conținut
FirmoscopFirmeBihor › GYM PALACE SRL

GYM PALACE SRL

Înființată în 2011 · 14 ani vechime · Mun. Oradea
CUI 29112746 · J05/1664/2011
Atenție sporită Re-verificat · 29 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire GYM PALACE SRL
CUI 29112746
Nr. Reg. Comerțului J05/1664/2011
Sediu social Str. Independenţei nr. 7-9, Etaj I, II, SUBSOL, Mun. Oradea, jud. BIHOR, 410065
Telefon 0740583759

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

MUNTEAN GEORGIANA-CAMELIA · administrator special

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 12.05.2023
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută GYM PALACE SRL după CUI 29112746 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 8/100
Cifră de afaceri 2021
10.682 lei
-67.0% vs 2019
Profit net 2021
-120.763 lei
-102.9% vs 2019

Bonitate financiară

Marjă netă-1130.5%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-67%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 35.300 lei35K lei20112012: 159.000 lei159K lei20122013: 165.887 lei166K lei20132014: 16.630 lei17K lei20142015: 77.439 lei77K lei20152016: 95.037 lei95K lei20162017: 77.630 lei78K lei20172018: 0 lei0 lei20182019: 32.507 lei33K lei20192021: 10.682 lei11K lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 10.682 lei -120.763 lei 0
2019 32.507 lei -59.508 lei
2018 0 lei -78.300 lei 0
2017 77.630 lei -180.730 lei 1
2016 95.037 lei -106.750 lei 7
2015 77.439 lei -124.140 lei 6
2014 16.630 lei -460.684 lei 7
2013 165.887 lei 9.828 lei 2
2012 159.000 lei 103.826 lei 1
2011 35.300 lei 21.677 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2011–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 99.682 zile+70.454 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 6.869 zile+4.940 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -1.130,53%−947,47 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 201,86%+51,64 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,5×−0,17 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -8,36%−4,93 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -101,86%−51,64 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,01× cifra de afaceri ÷ active totale
Zile de stocare 0 zile−436 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -91,66%−27,37 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.900 din 2.280 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 93% dintre cele 5.748 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru GYM PALACE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți GYM PALACE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

GYM PALACE SRL, cu sediul în Mun. Oradea, are codul unic de înregistrare (CUI) 29112746, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J05/1664/2011. Firma a fost înființată la data de 16 septembrie 2011 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, GYM PALACE SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 10.682 lei și un rezultat net de -120.763 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are GYM PALACE SRL?

GYM PALACE SRL (CUI 29112746) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 29 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă GYM PALACE SRL în sectorul său?

GYM PALACE SRL ocupă locul 1.900 din 2.280 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este GYM PALACE SRL față de firmele din același domeniu?

GYM PALACE SRL este mai veche decât 93% dintre cele 5.748 firme active cu CAEN 9313.

Este GYM PALACE SRL o firmă activă?

Nu — GYM PALACE SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este GYM PALACE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare GYM PALACE SRL (CUI 29112746) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în GYM PALACE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru GYM PALACE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este GYM PALACE SRL plătitoare de TVA?

Nu, GYM PALACE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a GYM PALACE SRL?

În anul 2021, GYM PALACE SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.682 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu GYM PALACE SRL?

Firmoscop analizează GYM PALACE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bihor

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Bihor

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.