Sari la conținut
FirmoscopFirmeSatu Mare › DUE VALI SĂTMĂREL SRL

DUE VALI SĂTMĂREL SRL

Înființată în 2011 · 14 ani vechime · Loc. Sătmărel Mun. Satu Mare
CUI 29316460 · J30/844/2011
Atenție sporită Re-verificat · 2 septembrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DUE VALI SĂTMĂREL SRL
CUI 29316460
Nr. Reg. Comerțului J30/844/2011
Sediu Loc. Sătmărel Mun. Satu Mare, Satu Mare

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 2 septembrie 2026.

Reprezentanți

KORODI MONICA RODICA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 08.11.2011
CAEN5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 2 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 2 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 2 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 2 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 2 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 2 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DUE VALI SĂTMĂREL SRL după CUI 29316460 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2025
0 lei
-100.0% vs 2024
Profit net 2025
-4.530 lei
-135.8% vs 2024

Bonitate financiară

Mărime față de sector0 angajați · peste 4% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 6.435 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.6×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%). · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 194.859 lei20142015: 70.850 lei20152016: 72.294 lei20162017: 84.792 lei20172018: 78.132 lei20182019: 125.199 lei20192020: 123.538 lei20202021: 295.509 lei20212022: 254.400 lei20222023: 264.146 lei20232024: 125.752 lei20242025: 0 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei -4.530 lei 0
2024 125.752 lei 12.652 lei 1
2023 264.146 lei 20.744 lei 2
2022 254.400 lei 30.958 lei 2
2021 295.509 lei 45.679 lei 2
2020 123.538 lei 8.198 lei 3
2019 125.199 lei -13.776 lei 3
2018 78.132 lei -24.126 lei 2
2017 84.792 lei -9.173 lei 4
2016 72.294 lei -3.721 lei 3
2015 70.850 lei -16.962 lei 5
2014 194.859 lei 15.800 lei 4
2013 87.323 lei 5.949 lei 4
2012 54.227 lei -9.072 lei 5
2011 2.781 lei -3.329 lei 3

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 15 ani (2011–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 39,21%−2,46 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,55×+0,15 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,64×−0,07 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -8,16%−29,24 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -4,96%−17,26 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 60,79%+2,46 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor −1,22 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor −1,96 cifra de afaceri ÷ stocuri
Rentabilitatea costurilor -100%−114,8 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 12.265 din 13.538 firme active cu bilanț depus (CAEN 5630)
Vechime relativămai veche decât 66% dintre cele 27.188 firme active din sector
SectorCAEN 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DUE VALI SĂTMĂREL SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DUE VALI SĂTMĂREL SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DUE VALI SĂTMĂREL SRL, cu sediul în Loc. Sătmărel Mun. Satu Mare, are codul unic de înregistrare (CUI) 29316460, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J30/844/2011. Firma a fost înființată la data de 8 noiembrie 2011 și are ca obiect principal de activitate Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

La ultima verificare, DUE VALI SĂTMĂREL SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -4.530 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 2 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DUE VALI SĂTMĂREL SRL?

DUE VALI SĂTMĂREL SRL (CUI 29316460) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 2 septembrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă DUE VALI SĂTMĂREL SRL în sectorul său?

DUE VALI SĂTMĂREL SRL ocupă locul 12.265 din 13.538 firme active cu bilanț depus în CAEN 5630 (Baruri și alte activități de servire a băuturilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DUE VALI SĂTMĂREL SRL față de firmele din același domeniu?

DUE VALI SĂTMĂREL SRL este mai veche decât 66% dintre cele 27.188 firme active cu CAEN 5630.

Este DUE VALI SĂTMĂREL SRL o firmă activă?

DUE VALI SĂTMĂREL SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este DUE VALI SĂTMĂREL SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DUE VALI SĂTMĂREL SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DUE VALI SĂTMĂREL SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DUE VALI SĂTMĂREL SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DUE VALI SĂTMĂREL SRL plătitoare de TVA?

Nu, DUE VALI SĂTMĂREL SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DUE VALI SĂTMĂREL SRL?

În anul 2025, DUE VALI SĂTMĂREL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DUE VALI SĂTMĂREL SRL?

Firmoscop analizează DUE VALI SĂTMĂREL SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Satu Mare →

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 2 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.