Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Bistrița-Năsăud › FULL COPY CENTER SRL

FULL COPY CENTER SRL

Înființată în 2011 · 14 ani vechime · Municipiul Bistriţa
CUI 29323000 · J2011000666062
Atenție sporită Verificat la ANAF · 19 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FULL COPY CENTER SRL
Cod fiscal (CIF) RO29323000
Nr. Reg. Comerțului J2011000666062
Sediu social Str. 1 DECEMBRIE nr. 9A, Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud, 420080

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026.

Reprezentanți

GHIUZAN ANA MARIA · administrator si reprezentant

Identitate

Starefuncțiune
CAEN8210 · Activități de secretariat și servicii suport
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 19 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 19 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FULL COPY CENTER SRL după CUI 29323000 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 35/100
Cifră de afaceri 2025
7.171 lei
+7.0% vs 2024
Profit net 2025
272 lei
-94.9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.8%
Mărime față de sector0 angajați · peste 4% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.322 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 4.641 lei20142015: 10.007 lei20152016: 1.571 lei20162017: 569 lei20172018: 484 lei20182019: 805 lei20192020: 792 lei20202021: 63.029 lei20212022: 4.920 lei20222023: 858 lei20232024: 6.722 lei20242025: 7.171 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 7.171 lei 272 lei 0
2024 6.722 lei 5.369 lei 0
2023 858 lei -667 lei 0
2022 4.920 lei 4.955 lei 0
2021 63.029 lei 19.599 lei 0
2020 792 lei 369 lei 0
2019 805 lei -13.092 lei 1
2018 484 lei -9.738 lei 2
2017 569 lei -15.855 lei 3
2016 1.571 lei -14.705 lei 4
2015 10.007 lei 562 lei 4
2014 4.641 lei -10.084 lei 4
2013 3.385 lei -12.039 lei 3
2012 34.139 lei -18.490 lei 4
2011 162 lei -1.353 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 15 ani (2011–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 3.505 zile−199 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,79%−76,08 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 2.951,99%−1.892,97 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,03× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 11,66%−369,66 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -2.851,99%+1.892,97 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 3,07×−1,7 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 7,24%−1.470,69 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.939 din 2.075 de firme active cu bilanț depus (CAEN 8210)
Vechime relativămai veche decât 90% dintre cele 4.445 de firme active din sector
SectorCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii suport →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FULL COPY CENTER SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FULL COPY CENTER SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

FULL COPY CENTER SRL, cu sediul în Municipiul Bistriţa, are codul unic de înregistrare (CUI) 29323000, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2011000666062. Firma a fost înființată la data de 9 noiembrie 2011 și are ca obiect principal de activitate Activități de secretariat și servicii suport (CAEN 8210).

La ultima verificare, FULL COPY CENTER SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.171 lei și un rezultat net de 272 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FULL COPY CENTER SRL?

FULL COPY CENTER SRL (CUI 29323000) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 19 octombrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă FULL COPY CENTER SRL în sectorul său?

FULL COPY CENTER SRL ocupă locul 1.939 din 2.075 de firme active cu bilanț depus în CAEN 8210 (Activități de secretariat și servicii suport), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FULL COPY CENTER SRL față de firmele din același domeniu?

FULL COPY CENTER SRL este mai veche decât 90% dintre cele 4.445 de firme active cu CAEN 8210.

Este FULL COPY CENTER SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare FULL COPY CENTER SRL (CUI 29323000) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este FULL COPY CENTER SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, FULL COPY CENTER SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în FULL COPY CENTER SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FULL COPY CENTER SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FULL COPY CENTER SRL plătitoare de TVA?

Da, FULL COPY CENTER SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FULL COPY CENTER SRL?

În anul 2025, FULL COPY CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.171 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FULL COPY CENTER SRL?

Firmoscop analizează FULL COPY CENTER SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bistriţa-Năsăud

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Bistrița-Năsăud

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.