EAST PROT TECH SRL
Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.
Reprezentanți
GHEORGHE GORGAN · administratorIdentitate
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 19 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Declarată inactivă fiscal | 18 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 19 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 30 septembrie 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 18 octombrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută EAST PROT TECH SRL după CUI 2982688 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Profitabilă 4 ani consecutivi.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2011 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2011 | 92.597 lei | 75.982 lei | 0 |
| 2010 | 115.475 lei | 88.373 lei | — |
| 2009 | 97.986 lei | 10.448 lei | — |
| 2008 | 149.989 lei | 41.954 lei | — |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2008–2011). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2011, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2011 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2011. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 8 din 62 de firme active cu bilanț depus (CAEN 7470) |
| Vechime relativă | mai veche decât 95% dintre cele 206 firme active din sector |
| Sector | CAEN 7470 · Activități de întreținere și curațare a cladirilor → |
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru EAST PROT TECH SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți EAST PROT TECH SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Verifică altă firmă
Despre firmă
EAST PROT TECH SRL, cu sediul în Municipiul Constanţa, are codul unic de înregistrare (CUI) 2982688, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J13/6512/1992. Firma a fost înființată la data de 22 decembrie 1992 și are ca obiect principal de activitate Activități de întreținere și curațare a cladirilor (CAEN 7470).
La ultima verificare, EAST PROT TECH SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2011 a raportat o cifră de afaceri de 92.597 lei și un rezultat net de 75.982 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are EAST PROT TECH SRL?
EAST PROT TECH SRL (CUI 2982688) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 18 octombrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.
Ce loc ocupă EAST PROT TECH SRL în sectorul său?
EAST PROT TECH SRL ocupă locul 8 din 62 de firme active cu bilanț depus în CAEN 7470 (Activități de întreținere și curațare a cladirilor), după cifra de afaceri.
Cât de veche este EAST PROT TECH SRL față de firmele din același domeniu?
EAST PROT TECH SRL este mai veche decât 95% dintre cele 206 firme active cu CAEN 7470.
Este EAST PROT TECH SRL o firmă activă?
EAST PROT TECH SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.
Este EAST PROT TECH SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare, EAST PROT TECH SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în EAST PROT TECH SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru EAST PROT TECH SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este EAST PROT TECH SRL plătitoare de TVA?
Nu, EAST PROT TECH SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a EAST PROT TECH SRL?
În anul 2011, EAST PROT TECH SRL a raportat o cifră de afaceri de 92.597 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu EAST PROT TECH SRL?
Firmoscop analizează EAST PROT TECH SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Constanţa
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- DOBRO-MAER SRL · Municipiul Medgidia · CA 125.799 lei
- CRIN-NIC ALPIN SRL · Municipiul Constanţa · CA 0 lei
- D.D. RATCON SRL · Municipiul Constanţa
- D.D.D.WAL SRL · Municipiul Mangalia
- MASONRY SRL · Municipiul Constanţa
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.