Sari la conținut
FirmoscopFirmeIași › GLOW SKIN SRL

GLOW SKIN SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Mun. Iaşi
CUI 30074409 · J22/656/2012
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire GLOW SKIN SRL
CUI 30074409
Nr. Reg. Comerțului J22/656/2012
Sediu social Bld. Chimiei nr. 4, bl. C2, PARTER, SPAŢIU COMERCIAL 7, ÎNCĂPEREA 1, Mun. Iaşi, 700291
Telefon 0733434646

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

GHEUCĂ-SOLOVĂSTRU DRAGOŞ FLORIN · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 20.10.2023
CAEN9604 · Activități de întreținere corporală
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută GLOW SKIN SRL după CUI 30074409 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 40/100
Cifră de afaceri 2022
50.565 lei
ultimul bilanț
Profit net 2022
21.370 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă42.3%
Față de sectorpeste 74% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 1.156 de firme din CAEN 9604 care au depus bilanț pe 2022; mediana sectorului: 16,9%.

Mărime față de sector0 angajați · peste 5% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.727 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative din pierderi acumulate, dar ultimul an e pe profit — firma acoperă gaura. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 8.532 lei8.532 lei20122013: 50.211 lei50K lei20132014: 21.100 lei21K lei20142015: 4.903 lei4.903 lei20152016: 863 lei863 lei20162022: 50.565 lei51K lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 50.565 lei 21.370 lei 0
2020 0 lei
2019 0 lei
2016 863 lei -8.309 lei
2015 4.903 lei -20.172 lei 0
2014 21.100 lei -27.565 lei 0
2013 50.211 lei -76.069 lei 2
2012 8.532 lei -50.784 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2012–2022). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 632 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 42,26% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 199,96%−6.110,48 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,5×+0,48 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 48,8% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -99,11%+6.098,72 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,15× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,04× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 179 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 82,69% profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 558 din 1.327 firme active cu bilanț depus (CAEN 9604)
Vechime relativămai veche decât 78% dintre cele 4.772 firme active din sector
SectorCAEN 9604 · Activități de întreținere corporală →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru GLOW SKIN SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți GLOW SKIN SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

GLOW SKIN SRL, cu sediul în Mun. Iaşi, are codul unic de înregistrare (CUI) 30074409, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J22/656/2012. Firma a fost înființată la data de 12 aprilie 2012 și are ca obiect principal de activitate Activități de întreținere corporală (CAEN 9604).

La ultima verificare, GLOW SKIN SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 50.565 lei și un rezultat net de 21.370 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are GLOW SKIN SRL?

GLOW SKIN SRL (CUI 30074409) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă GLOW SKIN SRL în sectorul său?

GLOW SKIN SRL ocupă locul 558 din 1.327 firme active cu bilanț depus în CAEN 9604 (Activități de întreținere corporală), după cifra de afaceri.

Cât de veche este GLOW SKIN SRL față de firmele din același domeniu?

GLOW SKIN SRL este mai veche decât 78% dintre cele 4.772 firme active cu CAEN 9604.

Este GLOW SKIN SRL o firmă activă?

Nu — GLOW SKIN SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este GLOW SKIN SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare GLOW SKIN SRL (CUI 30074409) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în GLOW SKIN SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru GLOW SKIN SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este GLOW SKIN SRL plătitoare de TVA?

Nu, GLOW SKIN SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a GLOW SKIN SRL?

În anul 2022, GLOW SKIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 50.565 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu GLOW SKIN SRL?

Firmoscop analizează GLOW SKIN SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Iaşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Iași →

Mergi mai departe

Firme din Iași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.