Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › INTEGSECO SERVICES S.R.L.

INTEGSECO SERVICES S.R.L.

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Sat Misentea Com. Leliceni
CUI 30188225 · J19/205/2021
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire INTEGSECO SERVICES S.R.L.
CUI 30188225
Nr. Reg. Comerțului J19/205/2021
Sediu social MISENTEA nr. 358, Sat Misentea Com. Leliceni, jud. HARGHITA, 537269
Telefon 0740011819

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

MOLDOVAN-SZABÓ ANDREA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 30.03.2021
CAEN7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută INTEGSECO SERVICES S.R.L. după CUI 30188225 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2024
2.050 lei
ultimul bilanț
Profit net 2024
-10.923 lei
+34.1% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă-532.8%
Mărime față de sector1 angajat · peste 41% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 4.265 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 56.432 lei56K lei20152016: 297.594 lei298K lei20162017: 122.680 lei123K lei20172019: 226.764 lei227K lei20192021: 41.849 lei42K lei20212022: 34.874 lei35K lei20222024: 2.050 lei2.050 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 2.050 lei -10.923 lei 1
2023 -16.565 lei 1
2022 34.874 lei 1.706 lei
2021 41.849 lei -137.467 lei
2019 226.764 lei 125.550 lei 1
2017 122.680 lei -93.317 lei 1
2016 297.594 lei 184.045 lei 1
2015 56.432 lei 2.489 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2015–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 103.426 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 51.310 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -532,83% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 109,12%+2,25 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,92× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -2,05%+0,97 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -9,12%−2,25 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 2.050 lei cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 0,16× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 2.217 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -84,2%−4,43 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.524 din 2.864 firme active cu bilanț depus (CAEN 7490)
Vechime relativămai veche decât 62% dintre cele 7.717 firme active din sector
SectorCAEN 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 29 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 5 → Sat Misentea Com. Leliceni
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 30.03.2021
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/744/2019 → J19/205/2021
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 30.03.2021 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Harghita → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Misentea, Comuna Leliceni → Bucureşti Sectorul 5
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J19/205/2021 → J40/744/2019
  • 13 iulie 2026Redenumire: INTELSECO SERVICES SRL → INTEGSECO SERVICES S.R.L.
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Ciumani, Comuna Ciumani → Sat Misentea, Comuna Leliceni
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J19/221/2012 → J19/205/2021
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Harghita
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 2 → Sat Ciumani, Comuna Ciumani
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/5746/2015 → J19/221/2012
  • 13 iulie 2026Redenumire: INTEGSECO SERVICES S.R.L. → INTELSECO SERVICES SRL
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Voluntari → Bucureşti Sectorul 2
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/5074/2016 → J40/5746/2015
  • 13 iulie 2026Redenumire: INTELSECO SERVICES SRL → INTEGSECO SERVICES S.R.L.
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Harghita → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Ciumani, Comuna Ciumani → Oraş Voluntari

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru INTEGSECO SERVICES S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți INTEGSECO SERVICES S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

INTEGSECO SERVICES S.R.L., cu sediul în Sat Misentea Com. Leliceni, are codul unic de înregistrare (CUI) 30188225, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J19/205/2021. Firma a fost înființată la data de 14 mai 2012 și are ca obiect principal de activitate Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

La ultima verificare, INTEGSECO SERVICES S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 2.050 lei și un rezultat net de -10.923 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are INTEGSECO SERVICES S.R.L.?

INTEGSECO SERVICES S.R.L. (CUI 30188225) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă INTEGSECO SERVICES S.R.L. în sectorul său?

INTEGSECO SERVICES S.R.L. ocupă locul 2.524 din 2.864 firme active cu bilanț depus în CAEN 7490 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este INTEGSECO SERVICES S.R.L. față de firmele din același domeniu?

INTEGSECO SERVICES S.R.L. este mai veche decât 62% dintre cele 7.717 firme active cu CAEN 7490.

Este INTEGSECO SERVICES S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare INTEGSECO SERVICES S.R.L. (CUI 30188225) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este INTEGSECO SERVICES S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, INTEGSECO SERVICES S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în INTEGSECO SERVICES S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru INTEGSECO SERVICES S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este INTEGSECO SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, INTEGSECO SERVICES S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a INTEGSECO SERVICES S.R.L.?

În anul 2024, INTEGSECO SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.050 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu INTEGSECO SERVICES S.R.L.?

Firmoscop analizează INTEGSECO SERVICES S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.