Sari la conținut
FirmoscopFirmeBacău › LADYFINGERS SRL

LADYFINGERS SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 30481810 · J40/15014/2014
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LADYFINGERS SRL
CUI 30481810
Nr. Reg. Comerțului J40/15014/2014
Sediu social Str. Ioan Bianu nr. 27, et. 1, ap. 3, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Telefon 0743957321

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

ATLAS INSOLV SPRL · lichidatorPĂCURARU DANIEL-AURELIAN · reprezentant al persoanei juridice

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 10.08.2022
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LADYFINGERS SRL după CUI 30481810 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2021
1.160.236 lei
+55.0% vs 2020
Profit net 2021
1.383.731 lei
+494.7% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă119.3%
Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 15.532 lei16K lei20122013: 55.211 lei55K lei20132014: 31.860 lei32K lei20142018: 75.245 lei75K lei20182019: 1.473.147 lei1,5 mil. lei20192020: 746.559 lei747K lei20202021: 1.160.236 lei1,2 mil. lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 1.160.236 lei 1.383.731 lei 5
2020 746.559 lei 232.671 lei 6
2019 1.473.147 lei 885.038 lei 7
2018 75.245 lei 12.742 lei 1
2017 -2.712 lei 1
2016 -5.403 lei 1
2015 -6.831 lei 1
2014 31.860 lei 14.201 lei 1
2013 55.211 lei 19.347 lei 1
2012 15.532 lei 1.896 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2012–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 80 zile−110 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 187 zile−111 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 119,26%+88,09 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 15,92%−21,47 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 6,28×+3,61 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,18×−0,42 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,95%+64,24 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 86,63%+64,27 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 86,67%+24,06 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 232.047 lei+107.620 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,73× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 10.177,51×+10.123,41 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 0 zile−7 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 163,21%+115,8 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 115 din 2.280 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 92% dintre cele 5.747 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume296
Dintre care în procedură de insolvență9
Dintre care radiate (închise)282

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 29 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti → Sector 1 Mun. Bucureşti
  • 15 iulie 2026Redenumire: LADYFINGERS SRL → STAY FIT CLUB S.R.L.
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J4/728/2012 → J40/15014/2014
  • 13 iulie 2026Redenumire: STAY FIT CLUB S.R.L. → LADYFINGERS SRL
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Bacău
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/15014/2014 → J4/728/2012
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bacău → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti → Bucureşti Sectorul 1
  • 13 iulie 2026Redenumire: LADYFINGERS SRL → STAY FIT CLUB S.R.L.
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J4/728/2012 → J40/15014/2014

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LADYFINGERS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LADYFINGERS SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LADYFINGERS SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 30481810, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/15014/2014. Firma a fost înființată la data de 27 iulie 2012 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, LADYFINGERS SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 1.160.236 lei și un rezultat net de 1.383.731 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LADYFINGERS SRL?

LADYFINGERS SRL (CUI 30481810) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă LADYFINGERS SRL în sectorul său?

LADYFINGERS SRL ocupă locul 115 din 2.280 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LADYFINGERS SRL față de firmele din același domeniu?

LADYFINGERS SRL este mai veche decât 92% dintre cele 5.747 firme active cu CAEN 9313.

Este LADYFINGERS SRL o firmă activă?

Nu — LADYFINGERS SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este LADYFINGERS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare LADYFINGERS SRL (CUI 30481810) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în LADYFINGERS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LADYFINGERS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LADYFINGERS SRL plătitoare de TVA?

Nu, LADYFINGERS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LADYFINGERS SRL?

În anul 2021, LADYFINGERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.160.236 lei și un număr mediu de 5 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LADYFINGERS SRL?

Firmoscop analizează LADYFINGERS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bacău

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Bacău

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.