Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › R & M DIAMOND SECRETS SRL

R & M DIAMOND SECRETS SRL

Înființată în 2012 · 13 ani vechime · Sector 4 Mun. Bucureşti
CUI 30838352 · J40/12537/2012
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire R & M DIAMOND SECRETS SRL
CUI 30838352
Nr. Reg. Comerțului J40/12537/2012
Sediu social Str. SOLD. MINCA DUMITRU nr. 30, PARTER, CAMERA NR 2, Sector 4 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

ROTARU MIHAITA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 25.04.2023
CAEN4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută R & M DIAMOND SECRETS SRL după CUI 30838352 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 24/100
Cifră de afaceri 2021
26.832 lei
+1353.0% vs 2020
Profit net 2021
-14.510 lei
+1.5% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă-54.1%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 48 lei48 lei20142015: 1.249 lei1.249 lei20152016: 8.035 lei8.035 lei20162017: 1.419 lei1.419 lei20172019: 3.878 lei3.878 lei20192020: 1.847 lei1.847 lei20202021: 26.832 lei27K lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 26.832 lei -14.510 lei
2020 1.847 lei -14.724 lei
2019 3.878 lei -18.004 lei
2018 -1.934 lei
2017 1.419 lei -1.496 lei 1
2016 8.035 lei 1.474 lei 1
2015 1.249 lei -1.767 lei 1
2014 48 lei -951 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2014–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 989 zile−12.995 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile−33 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -54,08%+743,1 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 418,5%+182,11 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,24×−0,18 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -83,52%−34,33 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -318,5%−182,11 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,54×+1,48 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -33,64%+55,07 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.653 din 6.146 firme active cu bilanț depus (CAEN 4939)
Vechime relativămai veche decât 86% dintre cele 15.581 firme active din sector
SectorCAEN 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume6

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru R & M DIAMOND SECRETS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți R & M DIAMOND SECRETS SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

R & M DIAMOND SECRETS SRL, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 30838352, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/12537/2012. Firma a fost înființată la data de 29 octombrie 2012 și are ca obiect principal de activitate Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN 4939).

La ultima verificare, R & M DIAMOND SECRETS SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 26.832 lei și un rezultat net de -14.510 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are R & M DIAMOND SECRETS SRL?

R & M DIAMOND SECRETS SRL (CUI 30838352) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă R & M DIAMOND SECRETS SRL în sectorul său?

R & M DIAMOND SECRETS SRL ocupă locul 4.653 din 6.146 firme active cu bilanț depus în CAEN 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a), după cifra de afaceri.

Cât de veche este R & M DIAMOND SECRETS SRL față de firmele din același domeniu?

R & M DIAMOND SECRETS SRL este mai veche decât 86% dintre cele 15.581 firme active cu CAEN 4939.

Este R & M DIAMOND SECRETS SRL o firmă activă?

Nu — R & M DIAMOND SECRETS SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este R & M DIAMOND SECRETS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare R & M DIAMOND SECRETS SRL (CUI 30838352) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în R & M DIAMOND SECRETS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru R & M DIAMOND SECRETS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este R & M DIAMOND SECRETS SRL plătitoare de TVA?

Nu, R & M DIAMOND SECRETS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a R & M DIAMOND SECRETS SRL?

În anul 2021, R & M DIAMOND SECRETS SRL a raportat o cifră de afaceri de 26.832 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu R & M DIAMOND SECRETS SRL?

Firmoscop analizează R & M DIAMOND SECRETS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Transport & Logistică în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.