Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › ESTETIQUE AIDAN SRL

ESTETIQUE AIDAN SRL

Înființată în 2013 · 13 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 31170633 · J12/287/2013
Atenție sporită Re-verificat · 6 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ESTETIQUE AIDAN SRL
CUI 31170633
Nr. Reg. Comerțului J12/287/2013
Sediu social Str. Fântânele nr. 1, ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, 400327

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 6 septembrie 2026.

Reprezentanți

FERENCZ NADIA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 01.02.2013
CAEN9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 6 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 6 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 6 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 6 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 6 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 6 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ESTETIQUE AIDAN SRL după CUI 31170633 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 40/100
Cifră de afaceri 2025
89.138 lei
-8.0% vs 2024
Profit net 2025
11.660 lei
-60.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă13.1%
Față de sectorpeste 73% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 7.522 de firme din Activități de coafură și frizerie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,8%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 34% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 13.753 lei20142015: 23.461 lei20152016: 19.701 lei20162017: 36.325 lei20172018: 29.958 lei20182019: 31.510 lei20192020: 30.807 lei20202021: 48.403 lei20212022: 47.812 lei20222023: 78.323 lei20232024: 97.042 lei20242025: 89.138 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 89.138 lei 11.660 lei 1
2024 97.042 lei 29.439 lei 1
2023 78.323 lei 16.113 lei 1
2022 47.812 lei 1.398 lei 1
2021 48.403 lei -18.092 lei 1
2020 30.807 lei -36.254 lei 2
2019 31.510 lei -61.830 lei 3
2018 29.958 lei -45.806 lei 2
2017 36.325 lei -32.569 lei 3
2016 19.701 lei -16.839 lei 2
2015 23.461 lei -15.974 lei 2
2014 13.753 lei -11.836 lei 1
2013 3.238 lei -23.968 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 844 zile−19 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 5 zile−45 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 13,08%−17,26 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 13.987,51%+12.276,64 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,01× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 791,58%+572,05 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -13.873,59%−12.262,72 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 89.138 lei−7.904 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 60,51×+53,27 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 16,34%−29,3 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.947 din 6.554 firme active cu bilanț depus (CAEN 9602)
Vechime relativămai veche decât 75% dintre cele 26.100 firme active din sector
SectorCAEN 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ESTETIQUE AIDAN SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ESTETIQUE AIDAN SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ESTETIQUE AIDAN SRL, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 31170633, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/287/2013. Firma a fost înființată la data de 1 februarie 2013 și are ca obiect principal de activitate Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

La ultima verificare, ESTETIQUE AIDAN SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 89.138 lei și un rezultat net de 11.660 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 6 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ESTETIQUE AIDAN SRL?

ESTETIQUE AIDAN SRL (CUI 31170633) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 6 septembrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă ESTETIQUE AIDAN SRL în sectorul său?

ESTETIQUE AIDAN SRL ocupă locul 1.947 din 6.554 firme active cu bilanț depus în CAEN 9602 (Coafură și alte activități de înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ESTETIQUE AIDAN SRL față de firmele din același domeniu?

ESTETIQUE AIDAN SRL este mai veche decât 75% dintre cele 26.100 firme active cu CAEN 9602.

Este ESTETIQUE AIDAN SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ESTETIQUE AIDAN SRL (CUI 31170633) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ESTETIQUE AIDAN SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ESTETIQUE AIDAN SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ESTETIQUE AIDAN SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ESTETIQUE AIDAN SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ESTETIQUE AIDAN SRL plătitoare de TVA?

Nu, ESTETIQUE AIDAN SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ESTETIQUE AIDAN SRL?

În anul 2025, ESTETIQUE AIDAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 89.138 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ESTETIQUE AIDAN SRL?

Firmoscop analizează ESTETIQUE AIDAN SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 6 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.