SIN RALU CAR SRL
Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.
Reprezentanți
INDRICAN RALUCA · administratorIdentitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Radiată | 24 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 24 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 24 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 24 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 24 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută SIN RALU CAR SRL după CUI 31369637 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Mediana sectorului: 1 angajat, din 34.701 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.
Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 0 |
| 2022 | 200 lei | 194 lei | 0 |
| 2021 | 200 lei | 110 lei | — |
| 2020 | 400 lei | 301 lei | 0 |
| 2019 | 600 lei | 498 lei | 0 |
| 2018 | 600 lei | 498 lei | 0 |
| 2017 | 600 lei | 414 lei | — |
| 2016 | 2.400 lei | 2.139 lei | 0 |
| 2015 | 3.136 lei | 294 lei | 1 |
| 2014 | 3.987 lei | -15.928 lei | 1 |
| 2013 | 69.012 lei | 3.294 lei | 1 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2013–2024). Gratuit, fără cont.
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 42.492 din 45.286 firme active cu bilanț depus (CAEN 4941) |
| Vechime relativă | mai veche decât 71% dintre cele 74.209 firme active din sector |
| Sector | CAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri → |
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru SIN RALU CAR SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți SIN RALU CAR SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
SIN RALU CAR SRL, cu sediul în Mun. Baia Mare, are codul unic de înregistrare (CUI) 31369637, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J24/257/2013. Firma a fost înființată la data de 15 martie 2013 și are ca obiect principal de activitate Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
La ultima verificare, SIN RALU CAR SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are SIN RALU CAR SRL?
SIN RALU CAR SRL (CUI 31369637) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă SIN RALU CAR SRL în sectorul său?
SIN RALU CAR SRL ocupă locul 42.492 din 45.286 firme active cu bilanț depus în CAEN 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri), după cifra de afaceri.
Cât de veche este SIN RALU CAR SRL față de firmele din același domeniu?
SIN RALU CAR SRL este mai veche decât 71% dintre cele 74.209 firme active cu CAEN 4941.
Este SIN RALU CAR SRL o firmă activă?
Nu — SIN RALU CAR SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.
Este SIN RALU CAR SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare SIN RALU CAR SRL (CUI 31369637) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.
Pot avea încredere în SIN RALU CAR SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SIN RALU CAR SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este SIN RALU CAR SRL plătitoare de TVA?
Nu, SIN RALU CAR SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a SIN RALU CAR SRL?
În anul 2024, SIN RALU CAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SIN RALU CAR SRL?
Firmoscop analizează SIN RALU CAR SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Maramureş
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- GEORGI TRANSPORTE AIRCARGO SERVICE S.R.L. · Mun. Baia Mare · CA 121.456.272 lei
- HAGERO SRL · Sat Sârbi Com. Fărcaşa · CA 92.298.727 lei
- TRANSPED RC-RAC SRL · Mun. Sighetu Marmaţiei · CA 74.665.981 lei
- PROIECT PERSONAL LEASING SRL · Orş. Baia Sprie · CA 64.866.291 lei
- ISTVAN TRANS SRL · Orş. Târgu Lăpuş · CA 39.178.605 lei
- FRITZ MAYER SRL · Mun. Baia Mare · CA 36.162.455 lei
Mergi mai departe
Firme din Maramureș
Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.
Ce înseamnă o firmă radiată
De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.
Semnalele care prevestesc insolvența
Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.