Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › BEST PHARMA WAREHOUSE SRL

BEST PHARMA WAREHOUSE SRL

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 32369660 · J40/2134/2022
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BEST PHARMA WAREHOUSE SRL
CUI 32369660
Nr. Reg. Comerțului J40/2134/2022
Sediu social Str. Poiana cu Aluni nr. 6, bl. 17, sc. 3, et. 4, ap. 89, Camera nr. 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 22875
Telefon 0723172564

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

TOLEA PAUL-CĂTĂLIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 21.07.2022
CAEN4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BEST PHARMA WAREHOUSE SRL după CUI 32369660 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 8/100
Cifră de afaceri 2021
51.536 lei
-94.0% vs 2020
Profit net 2021
-68.281 lei
+55.6% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă-132.5%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-94%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 0 lei0 lei20142015: 0 lei0 lei20152016: 2.545.389 lei2,5 mil. lei20162017: 233.484 lei233K lei20172018: 5.567.079 lei5,6 mil. lei20182019: -237.137 lei-237K lei20192020: 836.251 lei836K lei20202021: 51.536 lei52K lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 51.536 lei -68.281 lei 2
2020 836.251 lei -153.948 lei 3
2019 -237.137 lei -200.529 lei 4
2018 5.567.079 lei 277.683 lei 3
2017 233.484 lei -111.595 lei 3
2016 2.545.389 lei 26.800 lei 6
2015 0 lei -49.383 lei 1
2014 0 lei -127.317 lei 3

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2014–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 11.270 zile+10.599 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 4.165 zile+3.923 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -132,49%−114,08 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 134,74%+6,12 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,74× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -5,78%+7,11 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -34,56%−6,11 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 25.768 lei−252.982 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,04×−0,66 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 0,09×−1,31 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 3.909 zile+3.648 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -56,78%−42 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.430 din 1.783 firme active cu bilanț depus (CAEN 4646)
Vechime relativămai veche decât 54% dintre cele 2.680 firme active din sector
SectorCAEN 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Buftea, Oraş Buftea → Sector 2 Mun. Bucureşti
  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/3148/2013 → J40/2134/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 2 → Loc. Buftea, Oraş Buftea
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/2134/2022 → J23/3148/2013
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Buftea, Oraş Buftea → Bucureşti Sectorul 2
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/3148/2013 → J40/2134/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 2 → Loc. Buftea, Oraş Buftea
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/2134/2022 → J23/3148/2013
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Buftea, Oraş Buftea → Bucureşti Sectorul 2

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BEST PHARMA WAREHOUSE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BEST PHARMA WAREHOUSE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BEST PHARMA WAREHOUSE SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 32369660, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/2134/2022. Firma a fost înființată la data de 18 octombrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN 4646).

La ultima verificare, BEST PHARMA WAREHOUSE SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 51.536 lei și un rezultat net de -68.281 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BEST PHARMA WAREHOUSE SRL?

BEST PHARMA WAREHOUSE SRL (CUI 32369660) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă BEST PHARMA WAREHOUSE SRL în sectorul său?

BEST PHARMA WAREHOUSE SRL ocupă locul 1.430 din 1.783 firme active cu bilanț depus în CAEN 4646 (Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BEST PHARMA WAREHOUSE SRL față de firmele din același domeniu?

BEST PHARMA WAREHOUSE SRL este mai veche decât 54% dintre cele 2.680 firme active cu CAEN 4646.

Este BEST PHARMA WAREHOUSE SRL o firmă activă?

Nu — BEST PHARMA WAREHOUSE SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este BEST PHARMA WAREHOUSE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare BEST PHARMA WAREHOUSE SRL (CUI 32369660) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în BEST PHARMA WAREHOUSE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BEST PHARMA WAREHOUSE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BEST PHARMA WAREHOUSE SRL plătitoare de TVA?

Nu, BEST PHARMA WAREHOUSE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BEST PHARMA WAREHOUSE SRL?

În anul 2021, BEST PHARMA WAREHOUSE SRL a raportat o cifră de afaceri de 51.536 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BEST PHARMA WAREHOUSE SRL?

Firmoscop analizează BEST PHARMA WAREHOUSE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.