Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › CONTEMPART S.R.L.

CONTEMPART S.R.L.

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Orş. Buftea
CUI 32994072 · J23/2795/2024
Atenție sporită Re-verificat · 28 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONTEMPART S.R.L.
CUI 32994072
Nr. Reg. Comerțului J23/2795/2024
Sediu social Şos. Bucureşti-Tîrgovişte nr. 31, et. 1, ap. 2, camera 1, Orş. Buftea, jud. ILFOV, 70000

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 28 august 2026.

Reprezentanți

ANDON AIDAN ADRIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 11.04.2024
CAEN5610 · Restaurante
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 28 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 28 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 28 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 28 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 28 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONTEMPART S.R.L. după CUI 32994072 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 45/100
Cifră de afaceri 2022
0 lei
ultimul bilanț
Profit net 2022
0 lei
+100.0% vs 2021

Bonitate financiară

Mărime față de sector0 angajați · peste 9% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 804 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 53.786 lei54K lei20142015: 2.100 lei2.100 lei20152016: 6.172 lei6.172 lei20162017: 70.058 lei70K lei20172018: 172.803 lei173K lei20182020: 0 lei0 lei20202021: 0 lei0 lei20212022: 0 lei0 lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 0 lei 0 lei 0
2021 0 lei -193 lei 0
2020 0 lei -3.183 lei 0
2019 -45.381 lei 1
2018 172.803 lei 42.278 lei 0
2017 70.058 lei -93.883 lei 0
2016 6.172 lei -10.415 lei 0
2015 2.100 lei -18.225 lei 0
2014 53.786 lei 2.327 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2014–2022). Gratuit, fără cont.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 8.271 din 9.541 firme active cu bilanț depus (CAEN 5610)
Vechime relativămai veche decât 65% dintre cele 21.069 firme active din sector
SectorCAEN 5610 · Restaurante →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Ciurila, Comuna Ciurila → Orş. Buftea
  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 11.04.2024
  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J12/7255/2022 → J23/2795/2024
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 11.04.2024 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Cluj
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Buftea, Oraş Buftea → Sat Ciurila, Comuna Ciurila
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/833/2018 → J12/7255/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 5 → Loc. Buftea, Oraş Buftea
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/3893/2014 → J23/833/2018
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Buftea, Oraş Buftea → Bucureşti Sectorul 5
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/2795/2024 → J40/3893/2014
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/833/2018 → J23/2795/2024
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 5 → Loc. Buftea, Oraş Buftea
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/3893/2014 → J23/833/2018
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Loc. Buftea, Oraş Buftea → Bucureşti Sectorul 5
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/2795/2024 → J40/3893/2014

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONTEMPART S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONTEMPART S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CONTEMPART S.R.L., cu sediul în Orş. Buftea, are codul unic de înregistrare (CUI) 32994072, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/2795/2024. Firma a fost înființată la data de 31 martie 2014 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5610).

La ultima verificare, CONTEMPART S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 28 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONTEMPART S.R.L.?

CONTEMPART S.R.L. (CUI 32994072) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 28 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă CONTEMPART S.R.L. în sectorul său?

CONTEMPART S.R.L. ocupă locul 8.271 din 9.541 firme active cu bilanț depus în CAEN 5610 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONTEMPART S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CONTEMPART S.R.L. este mai veche decât 65% dintre cele 21.069 firme active cu CAEN 5610.

Este CONTEMPART S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare CONTEMPART S.R.L. (CUI 32994072) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CONTEMPART S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONTEMPART S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CONTEMPART S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONTEMPART S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONTEMPART S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CONTEMPART S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONTEMPART S.R.L.?

În anul 2022, CONTEMPART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONTEMPART S.R.L.?

Firmoscop analizează CONTEMPART S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 28 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.