Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › A & G ARMED GUARD SRL

A & G ARMED GUARD SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 33123417 · J40/5323/2014
Atenție sporită Re-verificat · 2 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire A & G ARMED GUARD SRL
CUI 33123417
Nr. Reg. Comerțului J40/5323/2014
Sediu social Şos. Morarilor nr. 2B, et. 1, CAMERA 4, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 2 septembrie 2026.

Reprezentanți

NICOLESCU NICOLAE - DAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 16.11.2022
CAEN8010 · Activități de protecție și gardă
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 2 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 2 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 2 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 2 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 2 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 2 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută A & G ARMED GUARD SRL după CUI 33123417 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2021
0 lei
-100.0% vs 2020
Profit net 2021
140.185 lei
-73.8% vs 2020

Bonitate financiară

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%). · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 12.667 lei13K lei20142015: 242.402 lei242K lei20152016: 435.933 lei436K lei20162017: 855.267 lei855K lei20172018: 1.002.771 lei1,0 mil. lei20182019: 855.381 lei855K lei20192020: 762.833 lei763K lei20202021: 0 lei0 lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 0 lei 140.185 lei 2
2020 762.833 lei 535.793 lei 2
2019 855.381 lei 442.126 lei 28
2018 1.002.771 lei 318.362 lei 29
2017 855.267 lei 147.074 lei 39
2016 435.933 lei 48.354 lei 40
2015 242.402 lei -107.097 lei 23
2014 12.667 lei -13.983 lei 6

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2014–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 5,17%−7,34 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 19,35×+11,36 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,05×−0,09 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 9,28%−29,81 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 8,8%−25,42 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 94,83%+7,29 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 0 lei−381.417 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor −0,49 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 103,6%−144,07 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 450 din 577 firme active cu bilanț depus (CAEN 8010)
Vechime relativămai veche decât 43% dintre cele 1.159 firme active din sector
SectorCAEN 8010 · Activități de protecție și gardă →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru A & G ARMED GUARD SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți A & G ARMED GUARD SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

A & G ARMED GUARD SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 33123417, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/5323/2014. Firma a fost înființată la data de 6 mai 2014 și are ca obiect principal de activitate Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).

La ultima verificare, A & G ARMED GUARD SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 140.185 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 2 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are A & G ARMED GUARD SRL?

A & G ARMED GUARD SRL (CUI 33123417) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 2 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă A & G ARMED GUARD SRL în sectorul său?

A & G ARMED GUARD SRL ocupă locul 450 din 577 firme active cu bilanț depus în CAEN 8010 (Activități de protecție și gardă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este A & G ARMED GUARD SRL față de firmele din același domeniu?

A & G ARMED GUARD SRL este mai veche decât 43% dintre cele 1.159 firme active cu CAEN 8010.

Este A & G ARMED GUARD SRL o firmă activă?

Nu — A & G ARMED GUARD SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este A & G ARMED GUARD SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare A & G ARMED GUARD SRL (CUI 33123417) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în A & G ARMED GUARD SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru A & G ARMED GUARD SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este A & G ARMED GUARD SRL plătitoare de TVA?

Nu, A & G ARMED GUARD SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a A & G ARMED GUARD SRL?

În anul 2021, A & G ARMED GUARD SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu A & G ARMED GUARD SRL?

Firmoscop analizează A & G ARMED GUARD SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 2 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.