Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.

TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Sector 4 Mun. Bucureşti
CUI 33186156 · J40/5966/2014
Atenție sporită Re-verificat · 3 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.
CUI 33186156
Nr. Reg. Comerțului J40/5966/2014
Sediu social Str. Tulnici nr. 2, bl. 47, sc. A, et. 6, ap. 21, Sector 4 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 41972

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 3 septembrie 2026.

Reprezentanți

BORHAN CARMEN-MARIANA · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 15.07.2020
CAEN8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 3 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 3 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 3 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 3 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 3 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 3 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. după CUI 33186156 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 34/100
Cifră de afaceri 2019
226.570 lei
+265.0% vs 2018
Profit net 2019
-9.452 lei
+80.5% vs 2018

Bonitate financiară

Marjă netă-4.2%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2019 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 98.749 lei99K lei20142015: 201.643 lei202K lei20152016: 166.896 lei167K lei20162017: 147.404 lei147K lei20172018: 61.994 lei62K lei20182019: 226.570 lei227K lei2019
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2019 226.570 lei -9.452 lei
2018 61.994 lei -48.594 lei
2017 147.404 lei 45.615 lei
2016 166.896 lei 55.484 lei
2015 201.643 lei 106.154 lei
2014 98.749 lei 52.154 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2014–2019). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2019, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 21 zile−43 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile−1 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -4,17%+74,22 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 723,48%+601,93 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,14×−0,68 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -517,35%+22,7 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -623,48%−601,93 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 124,01×+117,12 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -1,16%+41,82 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2019 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2019. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.178 din 7.983 firme active cu bilanț depus (CAEN 8299)
Vechime relativămai veche decât 65% dintre cele 17.516 firme active din sector
SectorCAEN 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L., cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 33186156, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/5966/2014. Firma a fost înființată la data de 20 mai 2014 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

La ultima verificare, TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2019 a raportat o cifră de afaceri de 226.570 lei și un rezultat net de -9.452 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 3 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.?

TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. (CUI 33186156) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 3 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. în sectorul său?

TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. ocupă locul 4.178 din 7.983 firme active cu bilanț depus în CAEN 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. față de firmele din același domeniu?

TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. este mai veche decât 65% dintre cele 17.516 firme active cu CAEN 8299.

Este TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. o firmă activă?

Nu — TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. (CUI 33186156) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.?

În anul 2019, TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 226.570 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L.?

Firmoscop analizează TOP DEVELOPMENT CMV S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 3 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.