Sari la conținut
FirmoscopFirmeConstanța › SKYLARK GENERAL STORE SRL

SKYLARK GENERAL STORE SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Sat 2 Mai Com. Limanu
CUI 33304383 · J13/1268/2014
Atenție sporită Re-verificat · 22 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SKYLARK GENERAL STORE SRL
CUI 33304383
Nr. Reg. Comerțului J13/1268/2014
Sediu social Str. Nucilor nr. 42, et. 1, CAMERA 4, Sat 2 Mai Com. Limanu, jud. CONSTANŢA, 907161
Telefon 0755141458

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 22 august 2026.

Reprezentanți

CIOCÎRLAN NICOLAE · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 27.03.2024
CAEN6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 22 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 22 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 22 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 22 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 22 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 22 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SKYLARK GENERAL STORE SRL după CUI 33304383 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2023
14.806 lei
-92.0% vs 2022
Profit net 2023
170.539 lei
-10.7% vs 2022

Bonitate financiară

Marjă netă1151.8%
Mărime față de sector1 angajat · peste 41% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 10.098 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-92%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 0 lei0 lei20152016: 0 lei0 lei20162018: 255.886 lei256K lei20182021: 9.855 lei9.855 lei20212022: 183.112 lei183K lei20222023: 14.806 lei15K lei2023
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 14.806 lei 170.539 lei 1
2022 183.112 lei 191.029 lei 1
2021 9.855 lei 188.937 lei
2020 187.082 lei
2019 197.187 lei
2018 255.886 lei 220.982 lei
2017 111.947 lei
2016 0 lei 80.928 lei
2015 0 lei -130.664 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2015–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 83 zile+39 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 1.151,82%+1.047,5 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0,3%−1,94 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 334,15×+289,57 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 15,19%−4,87 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 15,14%−4,47 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 99,7%+1,94 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 14.806 lei−168.306 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,01×−0,18 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 106,1%−35,79 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 14.222 din 15.873 firme active cu bilanț depus (CAEN 6820)
Vechime relativămai veche decât 45% dintre cele 21.751 firme active din sector
SectorCAEN 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume17
Dintre care radiate (închise)14

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SKYLARK GENERAL STORE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SKYLARK GENERAL STORE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SKYLARK GENERAL STORE SRL, cu sediul în Sat 2 Mai Com. Limanu, are codul unic de înregistrare (CUI) 33304383, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J13/1268/2014. Firma a fost înființată la data de 23 iunie 2014 și are ca obiect principal de activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

La ultima verificare, SKYLARK GENERAL STORE SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 14.806 lei și un rezultat net de 170.539 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 22 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SKYLARK GENERAL STORE SRL?

SKYLARK GENERAL STORE SRL (CUI 33304383) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 22 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă SKYLARK GENERAL STORE SRL în sectorul său?

SKYLARK GENERAL STORE SRL ocupă locul 14.222 din 15.873 firme active cu bilanț depus în CAEN 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SKYLARK GENERAL STORE SRL față de firmele din același domeniu?

SKYLARK GENERAL STORE SRL este mai veche decât 45% dintre cele 21.751 firme active cu CAEN 6820.

Este SKYLARK GENERAL STORE SRL o firmă activă?

Nu — SKYLARK GENERAL STORE SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este SKYLARK GENERAL STORE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare SKYLARK GENERAL STORE SRL (CUI 33304383) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în SKYLARK GENERAL STORE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SKYLARK GENERAL STORE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SKYLARK GENERAL STORE SRL plătitoare de TVA?

Nu, SKYLARK GENERAL STORE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SKYLARK GENERAL STORE SRL?

În anul 2023, SKYLARK GENERAL STORE SRL a raportat o cifră de afaceri de 14.806 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SKYLARK GENERAL STORE SRL?

Firmoscop analizează SKYLARK GENERAL STORE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Constanţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în Constanța →

Mergi mai departe

Firme din Constanța

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 22 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.