Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › G.LODGING & TOURS SRL

G.LODGING & TOURS SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 33307029 · J40/7417/2014
Atenție sporită Re-verificat · 3 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire G.LODGING & TOURS SRL
CUI 33307029
Nr. Reg. Comerțului J40/7417/2014
Sediu social Str. Avrig nr. 10, bl. A, et. 5, ap. 24, (TRONSON A DIN ACTE), Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 21575
Telefon 0727060324

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 3 septembrie 2026.

Reprezentanți

GAVRILESCU MELANIA · administratorGAVRILESCU DUMITRU - CĂTĂLIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 27.11.2018
CAEN5590 · Alte servicii de cazare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 3 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 3 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 3 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 3 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 3 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 3 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută G.LODGING & TOURS SRL după CUI 33307029 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 45/100
Cifră de afaceri 2017
174.562 lei
+10.0% vs 2016
Profit net 2017
8.156 lei
+169.3% vs 2016

Bonitate financiară

Marjă netă4.7%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative din pierderi acumulate, dar ultimul an e pe profit — firma acoperă gaura.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2017 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 13.265 lei13K lei20142015: 142.689 lei143K lei20152016: 158.599 lei159K lei20162017: 174.562 lei175K lei2017
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2017 174.562 lei 8.156 lei 1
2016 158.599 lei -11.764 lei 1
2015 142.689 lei 9.603 lei 1
2014 13.265 lei -17.048 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2014–2017). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2017, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 41 zile−25 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 4,67%+12,09 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 224,53%−70,77 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,45×+0,11 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 93,58%+214,45 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -124,53%+70,77 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 174.562 lei+15.963 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 20,03×+3,74 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 6,01%+11,14 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2017 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2017. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 917 din 2.025 firme active cu bilanț depus (CAEN 5590)
Vechime relativămai veche decât 42% dintre cele 4.414 firme active din sector
SectorCAEN 5590 · Alte servicii de cazare →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru G.LODGING & TOURS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți G.LODGING & TOURS SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

G.LODGING & TOURS SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 33307029, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/7417/2014. Firma a fost înființată la data de 24 iunie 2014 și are ca obiect principal de activitate Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

La ultima verificare, G.LODGING & TOURS SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2017 a raportat o cifră de afaceri de 174.562 lei și un rezultat net de 8.156 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 3 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are G.LODGING & TOURS SRL?

G.LODGING & TOURS SRL (CUI 33307029) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 3 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă G.LODGING & TOURS SRL în sectorul său?

G.LODGING & TOURS SRL ocupă locul 917 din 2.025 firme active cu bilanț depus în CAEN 5590 (Alte servicii de cazare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este G.LODGING & TOURS SRL față de firmele din același domeniu?

G.LODGING & TOURS SRL este mai veche decât 42% dintre cele 4.414 firme active cu CAEN 5590.

Este G.LODGING & TOURS SRL o firmă activă?

Nu — G.LODGING & TOURS SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este G.LODGING & TOURS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare G.LODGING & TOURS SRL (CUI 33307029) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în G.LODGING & TOURS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru G.LODGING & TOURS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este G.LODGING & TOURS SRL plătitoare de TVA?

Nu, G.LODGING & TOURS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a G.LODGING & TOURS SRL?

În anul 2017, G.LODGING & TOURS SRL a raportat o cifră de afaceri de 174.562 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu G.LODGING & TOURS SRL?

Firmoscop analizează G.LODGING & TOURS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Hoteluri & Cazare în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 3 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.