Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › NAPOCA BRANCH SRL

NAPOCA BRANCH SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 33346788 · J12/2084/2014
Atenție sporită Re-verificat · 29 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire NAPOCA BRANCH SRL
CUI 33346788
Nr. Reg. Comerțului J12/2084/2014
Sediu social Str. Zorilor nr. 15, et. 1, cam.4, Mun. Cluj-Napoca, 400335
Telefon 0723231825

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

PETRE GHEORGHE · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 14.04.2020
CAEN6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton si strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută NAPOCA BRANCH SRL după CUI 33346788 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 83/100
Cifră de afaceri 2019
46.557 lei
-64.0% vs 2018
Profit net 2019
2.213.929 lei
+3258.6% vs 2018

Bonitate financiară

Marjă netă4755.3%
Datorii / capital0.3×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-64%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2019 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 88.977 lei89K lei20142015: 117.057 lei117K lei20152016: 118.923 lei119K lei20162017: 108.060 lei108K lei20172018: 129.868 lei130K lei20182019: 46.557 lei47K lei2019
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2019 46.557 lei 2.213.929 lei 1
2018 129.868 lei -70.091 lei 1
2017 108.060 lei 14.012 lei 1
2016 118.923 lei -2.943 lei 1
2015 117.057 lei -10.051 lei 1
2014 88.977 lei 889 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2014–2019). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2019, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 8.657 zile+6.568 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 21.051 zile+20.864 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 4.755,31%+4.809,28 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 21,7%−7,87 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 4,61×+1,23 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,28×−0,14 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 55,57%+59,53 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 43,51%+46,3 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 78,3%+7,87 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 46.557 lei−83.311 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,01× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 124,39%+158,15 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2019 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2019. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 12.696 din 15.925 firme active cu bilanț depus (CAEN 6820)
Vechime relativămai veche decât 45% dintre cele 21.827 firme active din sector
SectorCAEN 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume77
Dintre care în procedură de insolvență1
Dintre care radiate (închise)41

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru NAPOCA BRANCH SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți NAPOCA BRANCH SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

NAPOCA BRANCH SRL, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 33346788, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/2084/2014. Firma a fost înființată la data de 3 iulie 2014 și are ca obiect principal de activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

La ultima verificare, NAPOCA BRANCH SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2019 a raportat o cifră de afaceri de 46.557 lei și un rezultat net de 2.213.929 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are NAPOCA BRANCH SRL?

NAPOCA BRANCH SRL (CUI 33346788) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 29 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă NAPOCA BRANCH SRL în sectorul său?

NAPOCA BRANCH SRL ocupă locul 12.696 din 15.925 firme active cu bilanț depus în CAEN 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este NAPOCA BRANCH SRL față de firmele din același domeniu?

NAPOCA BRANCH SRL este mai veche decât 45% dintre cele 21.827 firme active cu CAEN 6820.

Este NAPOCA BRANCH SRL o firmă activă?

Nu — NAPOCA BRANCH SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este NAPOCA BRANCH SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare NAPOCA BRANCH SRL (CUI 33346788) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în NAPOCA BRANCH SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NAPOCA BRANCH SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este NAPOCA BRANCH SRL plătitoare de TVA?

Nu, NAPOCA BRANCH SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a NAPOCA BRANCH SRL?

În anul 2019, NAPOCA BRANCH SRL a raportat o cifră de afaceri de 46.557 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NAPOCA BRANCH SRL?

Firmoscop analizează NAPOCA BRANCH SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.