Sari la conținut
FirmoscopFirmeTeleorman › BON APPETIT MON AMI SRL

BON APPETIT MON AMI SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Sat Poroschia Com. Poroschia
CUI 33369161 · J34/292/2014
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BON APPETIT MON AMI SRL
CUI 33369161
Nr. Reg. Comerțului J34/292/2014
Sediu social Str. Dunării nr. 311, Sat Poroschia Com. Poroschia, jud. TELEORMAN, 147280

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

TONCA FLORICICA CLAUDIA · administratorTONCA IONUŢ · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 10.07.2014
CAEN5610 · Restaurante
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BON APPETIT MON AMI SRL după CUI 33369161 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2020
176.785 lei
-55.0% vs 2019
Profit net 2020
28.695 lei
+443.2% vs 2019

Bonitate financiară

Marjă netă16.2%
Datorii / capital0.9×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-55%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 43.083 lei43K lei20142015: 328.301 lei328K lei20152016: 435.137 lei435K lei20162017: 427.681 lei428K lei20172018: 288.068 lei288K lei20182019: 396.047 lei396K lei20192020: 176.785 lei177K lei2020
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2020 176.785 lei 28.695 lei 4
2019 396.047 lei -8.360 lei 7
2018 288.068 lei -42.345 lei 6
2017 427.681 lei 68.680 lei 6
2016 435.137 lei 83.167 lei 6
2015 328.301 lei 19.706 lei 4
2014 43.083 lei -25.388 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2014–2020). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 87 zile+23 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 1 zi−25 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 16,23%+18,34 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 53,08%−36,2 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,88×+0,76 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,9×−2,88 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 61,17%+107,06 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 36,13%+46,96 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 59,07%+35,48 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 44.196 lei−12.382 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,23×−2,9 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 20,31%+21,29 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2020. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.848 din 9.526 firme active cu bilanț depus (CAEN 5610)
Vechime relativămai veche decât 64% dintre cele 21.040 firme active din sector
SectorCAEN 5610 · Restaurante →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BON APPETIT MON AMI SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BON APPETIT MON AMI SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BON APPETIT MON AMI SRL, cu sediul în Sat Poroschia Com. Poroschia, are codul unic de înregistrare (CUI) 33369161, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J34/292/2014. Firma a fost înființată la data de 10 iulie 2014 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5610).

La ultima verificare, BON APPETIT MON AMI SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 176.785 lei și un rezultat net de 28.695 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BON APPETIT MON AMI SRL?

BON APPETIT MON AMI SRL (CUI 33369161) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă BON APPETIT MON AMI SRL în sectorul său?

BON APPETIT MON AMI SRL ocupă locul 3.848 din 9.526 firme active cu bilanț depus în CAEN 5610 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BON APPETIT MON AMI SRL față de firmele din același domeniu?

BON APPETIT MON AMI SRL este mai veche decât 64% dintre cele 21.040 firme active cu CAEN 5610.

Este BON APPETIT MON AMI SRL o firmă activă?

BON APPETIT MON AMI SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este BON APPETIT MON AMI SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BON APPETIT MON AMI SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BON APPETIT MON AMI SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BON APPETIT MON AMI SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BON APPETIT MON AMI SRL plătitoare de TVA?

Nu, BON APPETIT MON AMI SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BON APPETIT MON AMI SRL?

În anul 2020, BON APPETIT MON AMI SRL a raportat o cifră de afaceri de 176.785 lei și un număr mediu de 4 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BON APPETIT MON AMI SRL?

Firmoscop analizează BON APPETIT MON AMI SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Teleorman

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Teleorman →

Mergi mai departe

Firme din Teleorman

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.