Sari la conținut
FirmoscopFirmeBihor › GA ASAMBLARE SRL

GA ASAMBLARE SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Mun. Oradea
CUI 33545462 · J05/1347/2014
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire GA ASAMBLARE SRL
CUI 33545462
Nr. Reg. Comerțului J05/1347/2014
Sediu social Str. Iosif Vulcan nr. 8, ap. 14, Mun. Oradea, jud. BIHOR, 410041

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareRADIERE din data 11.12.2024
CAEN4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută GA ASAMBLARE SRL după CUI 33545462 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 18/100
Cifră de afaceri 2021
1.110.734 lei
-59.0% vs 2020
Profit net 2021
-629.527 lei
-260.4% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă-56.7%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-59%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 788.265 lei788K lei20142015: 1.872.268 lei1,9 mil. lei20152016: 1.898.016 lei1,9 mil. lei20162017: 4.855.762 lei4,9 mil. lei20172018: 8.062.304 lei8,1 mil. lei20182019: 2.834.547 lei2,8 mil. lei20192020: 2.716.455 lei2,7 mil. lei20202021: 1.110.734 lei1,1 mil. lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 1.110.734 lei -629.527 lei 11
2020 2.716.455 lei 392.498 lei 14
2019 2.834.547 lei -808.040 lei 34
2018 8.062.304 lei 198.895 lei 78
2017 4.855.762 lei 41.477 lei 61
2016 1.898.016 lei 38.017 lei 26
2015 1.872.268 lei 31.974 lei 21
2014 788.265 lei 14.455 lei 35

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2014–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 340 zile+196 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 43 zile−33 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -56,68%−71,13 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 644,22%+514,66 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,16×−0,61 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -391,76%−439,12 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -544,22%−514,66 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 100.976 lei−93.057 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 6,91×+3,63 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 128,57×−245,44 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 3 zile+2 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -33,22%−51,32 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

38,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 384 din 1.009 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 30,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.711 din 32.084 firme active cu bilanț depus (CAEN 4120)
Vechime relativămai veche decât 63% dintre cele 67.228 firme active din sector
SectorCAEN 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J5/1347/2014 → J05/1347/2014
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J05/1347/2014 → J5/1347/2014
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J5/1347/2014 → J05/1347/2014

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru GA ASAMBLARE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți GA ASAMBLARE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

GA ASAMBLARE SRL, cu sediul în Mun. Oradea, are codul unic de înregistrare (CUI) 33545462, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J05/1347/2014. Firma a fost înființată la data de 3 septembrie 2014 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

La ultima verificare, GA ASAMBLARE SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 1.110.734 lei și un rezultat net de -629.527 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are GA ASAMBLARE SRL?

GA ASAMBLARE SRL (CUI 33545462) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă GA ASAMBLARE SRL în sectorul său?

GA ASAMBLARE SRL ocupă locul 3.711 din 32.084 firme active cu bilanț depus în CAEN 4120 (Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este GA ASAMBLARE SRL față de firmele din același domeniu?

GA ASAMBLARE SRL este mai veche decât 63% dintre cele 67.228 firme active cu CAEN 4120.

Este GA ASAMBLARE SRL o firmă activă?

Nu — GA ASAMBLARE SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este GA ASAMBLARE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare GA ASAMBLARE SRL (CUI 33545462) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în GA ASAMBLARE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru GA ASAMBLARE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este GA ASAMBLARE SRL plătitoare de TVA?

Nu, GA ASAMBLARE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a GA ASAMBLARE SRL?

În anul 2021, GA ASAMBLARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.110.734 lei și un număr mediu de 11 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu GA ASAMBLARE SRL?

Firmoscop analizează GA ASAMBLARE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bihor

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în Bihor →

Mergi mai departe

Firme din Bihor

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.