ARMONIC STIL SRL
Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 21 august 2026.
Reprezentanți
POPESCU S.NICOLAE · administratorPOPESCU V.MARIANA · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 21 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 21 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 21 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 21 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 21 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 21 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută ARMONIC STIL SRL după CUI 3391388 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18.184 lei | -8.241 lei | — |
| 2024 | 23.059 lei | -253 lei | — |
| 2023 | 40.386 lei | -26.551 lei | — |
| 2022 | 88.521 lei | -40.819 lei | — |
| 2021 | 21.141 lei | -35.629 lei | — |
| 2020 | 15.643 lei | -49.362 lei | — |
| 2019 | 41.620 lei | -19.952 lei | — |
| 2018 | 50.700 lei | -7.415 lei | — |
| 2017 | 35.433 lei | -2.519 lei | — |
| 2016 | 48.393 lei | 2.123 lei | — |
| 2015 | 68.090 lei | -2.110 lei | — |
| 2014 | 56.713 lei | -5.488 lei | 0 |
| 2013 | 469.796 lei | 18.087 lei | — |
| 2012 | 345.637 lei | 39.239 lei | — |
| 2011 | 221.616 lei | 45.605 lei | 0 |
| 2010 | 547.538 lei | -43.218 lei | 1 |
| 2009 | 294.228 lei | -6.800 lei | — |
| 2008 | 619.310 lei | 8.811 lei | — |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 238 din 362 firme active cu bilanț depus (CAEN 1419) |
| Vechime relativă | mai veche decât 96% dintre cele 830 firme active din sector |
| Sector | CAEN 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru ARMONIC STIL SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți ARMONIC STIL SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
ARMONIC STIL SRL, cu sediul în Mun. Braşov, are codul unic de înregistrare (CUI) 3391388, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J08/295/1993. Firma a fost înființată la data de 26 februarie 1993 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN 1419).
La ultima verificare, ARMONIC STIL SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18.184 lei și un rezultat net de -8.241 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 21 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are ARMONIC STIL SRL?
ARMONIC STIL SRL (CUI 3391388) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 21 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.
Ce loc ocupă ARMONIC STIL SRL în sectorul său?
ARMONIC STIL SRL ocupă locul 238 din 362 firme active cu bilanț depus în CAEN 1419 (Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.), după cifra de afaceri.
Cât de veche este ARMONIC STIL SRL față de firmele din același domeniu?
ARMONIC STIL SRL este mai veche decât 96% dintre cele 830 firme active cu CAEN 1419.
Este ARMONIC STIL SRL o firmă activă?
Da, la ultima verificare ARMONIC STIL SRL (CUI 3391388) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este ARMONIC STIL SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare, ARMONIC STIL SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în ARMONIC STIL SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ARMONIC STIL SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este ARMONIC STIL SRL plătitoare de TVA?
Da, ARMONIC STIL SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a ARMONIC STIL SRL?
În anul 2025, ARMONIC STIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.184 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ARMONIC STIL SRL?
Firmoscop analizează ARMONIC STIL SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Braşov
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- FINE STORE SRL · Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer · CA 1.313.890 lei
- BELTART SRL · Mun. Braşov · CA 738.318 lei
- DABRANDA S.R.L. · Mun. Braşov · CA 539.480 lei
- CASA DE MODA KANYA SRL · Mun. Făgăraş · CA 313.003 lei
- KUIB KALATARA SRL · Mun. Braşov · CA 228.929 lei
- BRUNO STIL NACH MASS S.R.L. · Mun. Braşov · CA 147.450 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 21 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.