CORIDAKNIT DESIGN SRL
Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.
Reprezentanți
VAMEȘU RODICA · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Radiată | 24 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 24 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 24 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 24 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 24 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută CORIDAKNIT DESIGN SRL după CUI 34218787 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-80%).
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2020 | 12.097 lei | -10.282 lei | — |
| 2019 | 61.105 lei | -8.582 lei | — |
| 2018 | 85.569 lei | 8.740 lei | — |
| 2017 | 18.499 lei | -23.814 lei | — |
| 2016 | 23.778 lei | -16.895 lei | — |
| 2015 | 9.722 lei | -7.870 lei | — |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2015–2020). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2020. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 88 din 105 firme active cu bilanț depus (CAEN 1439) |
| Vechime relativă | mai veche decât 45% dintre cele 268 firme active din sector |
| Sector | CAEN 1439 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru CORIDAKNIT DESIGN SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți CORIDAKNIT DESIGN SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
CORIDAKNIT DESIGN SRL, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 34218787, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/2963/2015. Firma a fost înființată la data de 11 martie 2015 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte (CAEN 1439).
La ultima verificare, CORIDAKNIT DESIGN SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 12.097 lei și un rezultat net de -10.282 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are CORIDAKNIT DESIGN SRL?
CORIDAKNIT DESIGN SRL (CUI 34218787) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă CORIDAKNIT DESIGN SRL în sectorul său?
CORIDAKNIT DESIGN SRL ocupă locul 88 din 105 firme active cu bilanț depus în CAEN 1439 (Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte), după cifra de afaceri.
Cât de veche este CORIDAKNIT DESIGN SRL față de firmele din același domeniu?
CORIDAKNIT DESIGN SRL este mai veche decât 45% dintre cele 268 firme active cu CAEN 1439.
Este CORIDAKNIT DESIGN SRL o firmă activă?
Nu — CORIDAKNIT DESIGN SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.
Este CORIDAKNIT DESIGN SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare CORIDAKNIT DESIGN SRL (CUI 34218787) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.
Pot avea încredere în CORIDAKNIT DESIGN SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CORIDAKNIT DESIGN SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este CORIDAKNIT DESIGN SRL plătitoare de TVA?
Nu, CORIDAKNIT DESIGN SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a CORIDAKNIT DESIGN SRL?
În anul 2020, CORIDAKNIT DESIGN SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.097 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CORIDAKNIT DESIGN SRL?
Firmoscop analizează CORIDAKNIT DESIGN SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- LARA ŞI PARTENERII SRL · Sector 4 Mun. Bucureşti · CA 457.916 lei
- TRICO MERIDIAN SRL · Sector 3 Mun. Bucureşti · CA 373.399 lei
- KUJI LUXURY SRL · Sector 1 Mun. Bucureşti · CA 262.336 lei
- TRICO MERIDIAN CARINA SRL · Sector 3 Mun. Bucureşti · CA 248.617 lei
- VAN HOLDINGS S.R.L. · Sector 6 Mun. Bucureşti · CA 158.394 lei
- CUTE BABY SRL · Sector 3 Mun. Bucureşti · CA 134.022 lei
Mergi mai departe
Firme din București
Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.
Ce înseamnă o firmă radiată
De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.
Semnalele care prevestesc insolvența
Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.