Sari la conținut
FirmoscopFirmeGorj › STANDHUB 04 SRL

STANDHUB 04 SRL

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Sat Brătuia Com. Dăneşti
CUI 34597826 · J18/291/2015
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire STANDHUB 04 SRL
CUI 34597826
Nr. Reg. Comerțului J18/291/2015
Sediu Sat Brătuia Com. Dăneşti, Gorj
Telefon 0767378028

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

PREDOIU-CALOTĂ BEATRICE · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 23.09.2019
CAEN4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton si strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută STANDHUB 04 SRL după CUI 34597826 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2018
332.125 lei
+118.0% vs 2017
Profit net 2018
195.335 lei
+336.3% vs 2017

Bonitate financiară

Marjă netă58.8%
Datorii / capital1.4×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 424.913 lei425K lei20152016: 606.636 lei607K lei20162017: 152.553 lei153K lei20172018: 332.125 lei332K lei2018
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2018 332.125 lei 195.335 lei 1
2017 152.553 lei 44.766 lei 1
2016 606.636 lei -40.692 lei 1
2015 424.913 lei 62.236 lei 5

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2015–2018). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2018, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 311 zile−289 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 129 zile−43 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 58,81%+29,47 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 58,94%−40,41 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,7×+0,69 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,44×−151,67 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,17%−2.632,13 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 40,72%+23 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 41,06%+40,41 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 332.125 lei+179.572 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,69×+0,09 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 3,48×+1,15 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 105 zile−52 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 140,53%+100,83 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2018. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.315 din 3.676 firme active cu bilanț depus (CAEN 4332)
Vechime relativămai veche decât 56% dintre cele 7.983 firme active din sector
SectorCAEN 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru STANDHUB 04 SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți STANDHUB 04 SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

STANDHUB 04 SRL, cu sediul în Sat Brătuia Com. Dăneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 34597826, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J18/291/2015. Firma a fost înființată la data de 3 iunie 2015 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

La ultima verificare, STANDHUB 04 SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2018 a raportat o cifră de afaceri de 332.125 lei și un rezultat net de 195.335 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are STANDHUB 04 SRL?

STANDHUB 04 SRL (CUI 34597826) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă STANDHUB 04 SRL în sectorul său?

STANDHUB 04 SRL ocupă locul 1.315 din 3.676 firme active cu bilanț depus în CAEN 4332 (Lucrări de tâmplărie și dulgherie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este STANDHUB 04 SRL față de firmele din același domeniu?

STANDHUB 04 SRL este mai veche decât 56% dintre cele 7.983 firme active cu CAEN 4332.

Este STANDHUB 04 SRL o firmă activă?

Nu — STANDHUB 04 SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este STANDHUB 04 SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare STANDHUB 04 SRL (CUI 34597826) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în STANDHUB 04 SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru STANDHUB 04 SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este STANDHUB 04 SRL plătitoare de TVA?

Nu, STANDHUB 04 SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a STANDHUB 04 SRL?

În anul 2018, STANDHUB 04 SRL a raportat o cifră de afaceri de 332.125 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu STANDHUB 04 SRL?

Firmoscop analizează STANDHUB 04 SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Gorj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Gorj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.