Sari la conținut
FirmoscopFirmeGalați › IVY'STYLE DESIGN SRL-D

IVY'STYLE DESIGN SRL-D

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Sat Chiraftei Com. Măstăcani
CUI 34827682 · J17/949/2015
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire IVY'STYLE DESIGN SRL-D
CUI 34827682
Nr. Reg. Comerțului J17/949/2015
Sediu social CHIRAFTEI nr. 609, Sat Chiraftei Com. Măstăcani, jud. GALAŢI, 807191
Telefon 0740550777

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

BNS INSOLVENCY IPURL · lichidator judiciarNICOLETA SOFIA BERNEANU · reprezentant al persoanei juridice

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 28.10.2019
CAEN1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută IVY'STYLE DESIGN SRL-D după CUI 34827682 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 49/100
Cifră de afaceri 2016
841.042 lei
+520.0% vs 2015
Profit net 2016
11.577 lei
+135.8% vs 2015

Bonitate financiară

Marjă netă1.4%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative din pierderi acumulate, dar ultimul an e pe profit — firma acoperă gaura. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2016 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 135.747 lei136K lei20152016: 841.042 lei841K lei2016
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2016 841.042 lei 11.577 lei 17
2015 135.747 lei -32.380 lei 6

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2015–2016). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2016, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 196 zile−159 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 29 zile−66 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 1,38%+25,23 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 104,79%−27,4 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,95×+0,19 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 2,69%+35,08 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -4,79%+27,4 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 49.473 lei+26.848 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,95×+0,59 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 15,62×+13,29 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 23 zile−134 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 2,44%+19,69 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2016 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

8,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 571 din 6.401 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2016. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 214 din 2.232 firme active cu bilanț depus (CAEN 1413)
Vechime relativămai veche decât 55% dintre cele 5.266 firme active din sector
SectorCAEN 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume38
Dintre care în procedură de insolvență2
Dintre care radiate (închise)33

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru IVY'STYLE DESIGN SRL-D

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți IVY'STYLE DESIGN SRL-D? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

IVY'STYLE DESIGN SRL-D, cu sediul în Sat Chiraftei Com. Măstăcani, are codul unic de înregistrare (CUI) 34827682, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J17/949/2015. Firma a fost înființată la data de 29 iulie 2015 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

La ultima verificare, IVY'STYLE DESIGN SRL-D figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2016 a raportat o cifră de afaceri de 841.042 lei și un rezultat net de 11.577 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are IVY'STYLE DESIGN SRL-D?

IVY'STYLE DESIGN SRL-D (CUI 34827682) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă IVY'STYLE DESIGN SRL-D în sectorul său?

IVY'STYLE DESIGN SRL-D ocupă locul 214 din 2.232 firme active cu bilanț depus în CAEN 1413 (Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este IVY'STYLE DESIGN SRL-D față de firmele din același domeniu?

IVY'STYLE DESIGN SRL-D este mai veche decât 55% dintre cele 5.266 firme active cu CAEN 1413.

Este IVY'STYLE DESIGN SRL-D o firmă activă?

Nu — IVY'STYLE DESIGN SRL-D figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este IVY'STYLE DESIGN SRL-D în insolvență?

Nu — la ultima verificare IVY'STYLE DESIGN SRL-D (CUI 34827682) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în IVY'STYLE DESIGN SRL-D?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru IVY'STYLE DESIGN SRL-D, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este IVY'STYLE DESIGN SRL-D plătitoare de TVA?

Nu, IVY'STYLE DESIGN SRL-D nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a IVY'STYLE DESIGN SRL-D?

În anul 2016, IVY'STYLE DESIGN SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 841.042 lei și un număr mediu de 17 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu IVY'STYLE DESIGN SRL-D?

Firmoscop analizează IVY'STYLE DESIGN SRL-D pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Galaţi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Textile & Confecții în Galați →

Mergi mai departe

Firme din Galați

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.