Sari la conținut
FirmoscopFirmeTulcea › FRUVIREGIA SRL

FRUVIREGIA SRL

Înființată în 2015 · 10 ani vechime · Mun. Tulcea
CUI 34945289 · J2015000368368
Atenție sporită Re-verificat · 23 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FRUVIREGIA SRL
CUI 34945289
Nr. Reg. Comerțului J2015000368368
Sediu social Str. Griviţei nr. 14, bl. BELVEDERE RESIDENCE, sc. A, et. 4, ap. 403, Mun. Tulcea, 820056
Telefon 0740552507

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 23 august 2026.

Reprezentanți

DULUCHIAN TIBERIU · administratorDULUCHIAN DANIELA AURELIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 07.07.2026
CAEN0124 · Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 23 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 23 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 23 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 23 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 23 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 23 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FRUVIREGIA SRL după CUI 34945289 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 58/100
Cifră de afaceri 2025
7.346 lei
-17.0% vs 2024
Profit net 2025
-4.733 lei
-181.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-64.4%
Datorii / capital14.6×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Pierdere în ultimul an raportat. · Grad de îndatorare foarte ridicat (datorii de peste 8× capitalurile).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 22.828 lei23K lei20192020: 9.500 lei9.500 lei20202021: 9.140 lei9.140 lei20212022: 7.922 lei7.922 lei20222023: 10.809 lei11K lei20232024: 8.866 lei8.866 lei20242025: 7.346 lei7.346 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 7.346 lei -4.733 lei
2024 8.866 lei 5.836 lei
2023 10.809 lei 14.961 lei
2022 7.922 lei 15.708 lei
2021 9.140 lei 7.585 lei
2020 9.500 lei 39.360 lei
2019 22.828 lei 21.066 lei
2018 -1.414 lei
2017 526 lei
2016 -3.095 lei
2015 -3.360 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 310 zile−377 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -64,43%−130,25 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 93,61%+33,32 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,07×−0,59 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 14,64×+13,12 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -1.111,03%−1.164,11 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -71,04%−92,12 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 6,39%−33,32 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,1×+0,78 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -39,18%−394,83 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 2.791 din 22.871 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 283 din 375 firme active cu bilanț depus (CAEN 0124)
Vechime relativămai veche decât 53% dintre cele 3.803 firme active din sector
SectorCAEN 0124 · Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FRUVIREGIA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FRUVIREGIA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FRUVIREGIA SRL, cu sediul în Mun. Tulcea, are codul unic de înregistrare (CUI) 34945289, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2015000368368. Firma a fost înființată la data de 31 august 2015 și are ca obiect principal de activitate Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase (CAEN 0124).

La ultima verificare, FRUVIREGIA SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.346 lei și un rezultat net de -4.733 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 23 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FRUVIREGIA SRL?

FRUVIREGIA SRL (CUI 34945289) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 23 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă FRUVIREGIA SRL în sectorul său?

FRUVIREGIA SRL ocupă locul 283 din 375 firme active cu bilanț depus în CAEN 0124 (Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FRUVIREGIA SRL față de firmele din același domeniu?

FRUVIREGIA SRL este mai veche decât 53% dintre cele 3.803 firme active cu CAEN 0124.

Este FRUVIREGIA SRL o firmă activă?

Nu — FRUVIREGIA SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este FRUVIREGIA SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare FRUVIREGIA SRL (CUI 34945289) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în FRUVIREGIA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FRUVIREGIA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FRUVIREGIA SRL plătitoare de TVA?

Nu, FRUVIREGIA SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FRUVIREGIA SRL?

În anul 2025, FRUVIREGIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.346 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FRUVIREGIA SRL?

Firmoscop analizează FRUVIREGIA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Tulcea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Agricultură în Tulcea →

Mergi mai departe

Firme din Tulcea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 23 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.