TRUCKS VLAD SRL
Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.
Reprezentanți
GRUIANU FLORIN · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Radiată | 25 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Declarată inactivă fiscal | 25 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 25 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 25 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută TRUCKS VLAD SRL după CUI 35546863 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2020 | 2.489.089 lei | 531.552 lei | 8 |
| 2019 | 915.815 lei | 1.534 lei | 7 |
| 2016 | 9.720 lei | -10.341 lei | 0 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2016–2020). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2020. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 5.282 din 45.286 firme active cu bilanț depus (CAEN 4941) |
| Vechime relativă | mai veche decât 61% dintre cele 74.225 firme active din sector |
| Sector | CAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Istoric modificări (Registrul Comerțului)
- 29 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Cosoba, Comuna Cosoba → Sector 2 Mun. Bucureşti
- 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J52/50/2016 → J2022021706400
- 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Giurgiu
- 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 2 → Sat Cosoba, Comuna Cosoba
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2022021706400 → J52/50/2016
- 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Giurgiu → Bucureşti
- 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Cosoba, Comuna Cosoba → Bucureşti Sectorul 2
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J52/50/2016 → J2022021706400
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru TRUCKS VLAD SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți TRUCKS VLAD SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
TRUCKS VLAD SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 35546863, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2022021706400. Firma a fost înființată la data de 1 februarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
La ultima verificare, TRUCKS VLAD SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 2.489.089 lei și un rezultat net de 531.552 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are TRUCKS VLAD SRL?
TRUCKS VLAD SRL (CUI 35546863) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă TRUCKS VLAD SRL în sectorul său?
TRUCKS VLAD SRL ocupă locul 5.282 din 45.286 firme active cu bilanț depus în CAEN 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri), după cifra de afaceri.
Cât de veche este TRUCKS VLAD SRL față de firmele din același domeniu?
TRUCKS VLAD SRL este mai veche decât 61% dintre cele 74.225 firme active cu CAEN 4941.
Este TRUCKS VLAD SRL o firmă activă?
Nu — TRUCKS VLAD SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.
Este TRUCKS VLAD SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare TRUCKS VLAD SRL (CUI 35546863) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.
Pot avea încredere în TRUCKS VLAD SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TRUCKS VLAD SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este TRUCKS VLAD SRL plătitoare de TVA?
Nu, TRUCKS VLAD SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a TRUCKS VLAD SRL?
În anul 2020, TRUCKS VLAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.489.089 lei și un număr mediu de 8 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TRUCKS VLAD SRL?
Firmoscop analizează TRUCKS VLAD SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Giurgiu
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- KLG TRUCKING SRL · Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal · CA 147.012.302 lei
- C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL · Sat Braniştea Com. Oinacu · CA 56.529.733 lei
- AUTOSOFT DEVELOPMENT SRL · Orş. Popeşti-Leordeni · CA 23.103.603 lei
- ANS V SRL · Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos · CA 16.498.385 lei
- BOLINTIȘ AGRO SRL · Mun. Giurgiu · CA 14.861.812 lei
- STROMIH TRANS COM SRL · Sat Sadina Com. Roata de Jos · CA 14.375.927 lei
Mergi mai departe
Firme din Giurgiu
Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.
Ce înseamnă o firmă radiată
De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.
Semnalele care prevestesc insolvența
Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.